mobile
REKLAMA

Targi Ezoteryczne na PGE Narodowym

Jeśli szukasz pozytywnej energii, równowagi psychofizycznej, harmonii, sposobów na naturalne terapie zdrowotne i dobrego, ogólnego samopoczucia to to wydarzenie specjalnie dla Ciebie. W weekend 28-29 maja odbędą się Targi Ezoteryczne.  

Marcin Kalicki
Targi Ezoteryczne na PGE Narodowym

Wszystkie osoby, które pojawią się na PGE Narodowym czekało będzie wielu ciekawych wystawców prezentujących produkty i usługi na rzecz dobrego samopoczucia i zdrowia; zarówno psychicznego jak i piękna fizycznego. Ponadto będzie można zapoznać się z ofertami na: naturalne kosmetyki, organiczne zioła, terapie zdrowotne; niekonwencjonalne odnowy biologiczne i regeneracje energetyczne, masaże, wróżby, suplementy.

Podczas warszawskich targów będzie można obejrzeć i kupić ciekawe produkty, m.in. biżuterię, kamienie, kryształy, świece, muzykę, książki, oleje, upominki, zabiegi na ciało, kursy edukacyjne i wiele innych oferowanych przedmiotów i usług.

To także czas na przeżycie metafizycznych chwil z duchowymi przewodnikami tj.; coachami, dietetykami, hipnoterapeutami, uzdrowicielami, wizjonerami, wróżami, tarocistami, numerologami, bioenergoterapeutami, radiestetami,  nauczycielami Yogi, Reiki.

Targi odbędą się w sobotę i niedzielę, 28-29 maja. Wystawcy i specjaliści czekają na wszystkich chętnych pierwszego dnia targów w godz. 11:00-18:00, zaś drugiego dnia w godz. 10:00-18:00.

Graf. organizatora

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda