mobile

Targi Rzeczy Ładnych – czwarta odsłona

18-19 kwietnia – jest datą wiosennej edycji Targów Rzeczy Ładnych. To idealny termin na odświeżenie swoich mieszkań przed weekendem majowym i zapoznanie się z designerskimi rozwiązaniami proponowanymi przez projektantów.

TAGI
Targi Rzeczy Ładnych – czwarta odsłona

Targi odbędą się ponownie w Placu Unii City Shopping przy ulicy Puławskiej 2. Te 2 tysiące metrów kwadratowych świetnie sprawdziły się podczas jesiennej edycji, więc i tym razem przestrzeń zostanie wykorzystana do spotkania wszystkich zainteresowanych z producentami i projektantami designu, mebli, lamp, ceramiki, akcesoriów, z twórcami plakatów, wydawnictwami książkowymi dla dzieci, twórcami oryginalnych zabawek i wielu, wielu innych, z wyłączeniem mody. W tym roku na targach pojawi się ponad 130 wystawców.

Podczas Targów Rzeczy Ładnych odbędą się również różnego rodzaju warsztaty, spotkania i wykłady. Będzie to dobra okazja do poszukania inspiracji i kontaktu z ciekawymi ludźmi ze świata designu, architektury czy projektowania.

Organizatorzy przewidzieli także atrakcje dla najmłodszych. Będzie kącik do zabawy, pełen zabawek, oryginalnych przytulanek i książek dla dzieci. Na szczególną uwagę zasługuje premiera znanej wszystkim książki Juliana Tuwima „Rzepka” z zupełnie nowymi ilustracjami autorstwa Emilii Dziubak. To kolejny projekt wydawnictwa Visart, które ma już na swoim koncie wielokrotnie nagradzaną "Lokomotywę" z ilustracjami Katarzyny Boguckiej.

Zgłoszenia: targirzeczyladnych@yahoo.com

Wstęp: 5 zł.

Wszystkie bieżące informacje na temat Targów można śledzić na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/targirzeczyladnych

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda