mobile
REKLAMA

Targi Slow na Narodowym

Już za kilka dni na Stadionie Narodowym odbędą się targi SLOW, na których będzie można kupić produkty różnych kategorii, zjeść, a także spotkać różnych influenserów. WSTĘP PŁATNY

Klaudia Kwasek
Targi Slow na Narodowym

Wielki grudniowy comeback Slow Weekendu już za kilka dni! Może niektórzy przypominają sobie wydarzenia pod szyldem Slow Weekendu. Były to ogromne targi, na których można było znaleźć wszystkie kategorie produktów. Na Slow Weekendach zawsze panował zróżnicowany miks stoisk z ubraniami, dodatkami, designem, rozbudowaną strefą slow foodową, dwudniową Warsztatownią i wieloma aktywnościami dodatkowymi. Nadszedł czas, aby powrócić do tego klimatu, a okazja jest doskonała! Powracający Slow Weekend odbędzie się pod hasłem Święta i oczywiście będzie miał miejsce w grudniu, na PGE Narodowym! Na Slow Weekendzie zjawi się ponad 200 wystawców, nie tylko slow marek, również marek vintage. Oto planowane strefy:

  • Jestem Slow (lokalne marki autorskie, księgarnia, winyle, łącznie ponad 120 marek)
  • Jestem Vintage (butiki vintage z całej Polski, antykwariat, ponad 40 marek)
  • Jestem Organic (produkty organiczne, naturalne, slow food, kawiarnia marki Hayb)
  • Wellness (kosmetyki i usługi, dbanie o ciało)
  • wielka Warsztatownia

Na miejscu będzie także możliwość spotkania Influencerów, którzy wspierają targi, promując zakupy w drugim obiegu (vintage). Będą mieli ze sobą swoje ubrania, perfumy, osobistą biżuterię, dodatki i akcesoria, które znajdą się w sprzedaży na Ich indywidualnych stoiskach. Tym razem będą to: Katarzyna Zielińska, Edyta Herbuś, Katarzyna Zawadzka, Marta Gąska, Magdalena Stępień, Areta Szpura, Adam Strycharczuk, Magda Jagnicka i Natalia Kopiszka.

Targi będą odbywały się w sobotę i w niedzielę w takich samych godzinach (11:00-19:00). Wstęp na dwa dni targów to 10 zł, w tym że dzieci do lat 12 wchodzą za darmo. Bilety wejściowe i na poszczególne warsztaty można znaleźć na stronie eBilet.

fot.pixabay/Facebook Targi Slow Weekend #Święta

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda