mobile
REKLAMA

Tradycyjne smaki w zdrowszym wydaniu

Na Warszawskim Ursusie odwiedzić można unikalną restaurację - Gesto – powstałą – jak podkreślają właściciele – z wielopokoleniowej pasji do przyrządzania potraw, a przede wszystkim do twórczego modyfikowania tradycyjnych przepisów i łączenia różnych, nieoczywistych smaków.

Tradycyjne smaki w zdrowszym wydaniu

Mistrzowie kuchni przyrządzający potrawy w Gesto, korzystają z najwyższej jakości produktów, przygotowując dania rodem z tradycyjnej kuchni polskiej, ale to nie wszystko. Zwyczajowe, kochane przez polaków pierogi, czy naleśniki znowelizowane są w taki sposób, by rodzima kuchnia była zdrowsza i lżejsza. Firma dysponuje wachlarzem farszów, dobieranych według życzenia klienta.

Kiedy mowa o polskiej tradycji kulinarnej, również tej modyfikowanej na potrzeby kuchni dietetycznej, nie może być pozbawiona wyborów garmażeryjnych. Wyborne pasztety, terriny i galarety przygotowywane są według sprawdzonych przez lata receptur. Firma oferuje również przygotowywanie dań na zamówienie; zarówno obiadów, jak i posiłków na wyjątkowe okazje; wielkanocnych, wigilijnych, czy sylwestrowych.

Gesto to nie tylko wyborna kuchnia, ale również profesjonalna organizacja imprez. Firma oferuje catering z bogatym menu, dopasowując zarówno dania, jak i wystrój stołów do wymagań i koncepcji klienta, wkładając w swoją pracę mnóstwo serca - z miłości do pysznych potraw!

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda