mobile
REKLAMA

Ukradł o rower za kilkadziesiąt tysięcy złotych, rozpoznajesz sprawcę?

Policjanci z Ochoty prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do schowków rowerowych w garażu podziemnym budynku przy ul. Grójeckiej 216 w Warszawie. Do zdarzenia doszło 18 lipca bieżącego roku około godziny 22:00 w trakcie którego skradziony został rower górski o wartości 21 000 złotych. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który dokonał kradzieży z włamaniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa III.

Informacja prasowa
Ukradł o rower za kilkadziesiąt tysięcy złotych, rozpoznajesz sprawcę?

Zdarzenie miało miejsce 18 lipca bieżącego roku około godziny 22:00 w garażu podziemnym budynku przy ulicy Grójeckiej 216. Nieznany dotąd sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do komórek lokatorskich. Skradziony został rower górski o wartości 21 000 złotych.

Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym zdarzeniem publikujemy na zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 723 93 65, 47 723 93 50.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

fot.Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda