mobile
REKLAMA

Ukradła alkohol i nie tylko, bo chciała mieć udaną imprezę sylwestrową

Policjanci z Bielan zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzież sklepową. Jej łupem były alkohol, odzież i artkuły spożywcze o łącznej wartości ponad 900 złotych. 47-latka w chwili zatrzymania była nietrzeźwa, miała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Zatrzymanej grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
Ukradła alkohol i nie tylko, bo chciała mieć udaną imprezę sylwestrową

Policjanci z Bielan zostali wezwani do jednego z marketów na terenie dzielnicy. Pracownik ochrony poinformował funkcjonariuszy, że na terenie sklepu zauważył kobietę, która piła wódkę zabraną z półki oraz pakowała do torby inne towary. Zainteresowanie nieuczciwej klientki wzbudziła także odzież, którą założyła na siebie po uprzednim zerwaniu metek. Kobieta nie zamierzała płacić za zabrane produkty, dlatego została ujęta za linią kas. Znaleziono przy niej kilka napoczętych butelek z alkoholem, odzież oraz artykuły spożywcze o łącznej wartości ponad 900 złotych.

Mundurowi zatrzymali 47-latkę oraz przewieźli do komendy na Żeromskiego. Kobieta była nietrzeźwa, miała ponad pół promila alkoholu w organizmie. Na drugi dzień śledczy przedstawili jej  zarzut kradzieży. Zatrzymana przyznała się do popełnionego przestępstwa, a przesłuchującym  policjantom powiedziała, że chciała mieć udaną zabawę sylwestrową. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda