mobile
REKLAMA

Ukrył się w zaroślach z marihuaną

Policjanci nowodworskiej policji zatrzymali 17- latka, który w plecaku posiadał marihuanę. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Ukrył się w zaroślach z marihuaną

W czwartkowe popołudnie funkcjonariusze zespołu do spraw nieletnich i patologii Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim patrolowali rejon wzdłuż rzeki Narew. W zaroślach zauważyli młodego chłopaka, który ewidentnie próbował uniknąć spotkania z mundurowymi. Uwadze policjantów nie uszło oczywiście dziwne zachowanie się mężczyzny. Podeszli więc do niego. W rozmowie 17- latek z powiatu legionowskiego nie potrafił wyjaśnić w jakim celu przyszedł w to miejsce. Unikał także odpowiedzi na zadawane pytania i nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusze podczas wykonywania czynności służbowych ujawnili we wnętrzu plecaka, który chłopak miał przy sobie, torebkę foliową z zapięciem strunowym, z zawartością suszu roślinego.

Mundurowi zatrzymali mężczyznę i udali się z nim do nowodworskiej komendy policji. Tester narkotykowy użyty do badania ujawnionego suszu roślinnego wskazał na marihuanę. 17- latek noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Za posiadanie środków odurzających młodemu mężczyźnie może grozić kara do 3 lat więzienia.

 

 

 

st. asp. Joanna Wielocha/PS

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda