mobile
REKLAMA

VIII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki z Okazji Odzyskania Niepodległości

Już w najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu w Nadarzynie rozegrany zostanie VIII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki z Okazji Odzyskania Niepodległości.

Marcin Kalicki
VIII Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki z Okazji Odzyskania Niepodległości

Zawody zapowiadają się bardzo ciekawie. Jest to okazja do zobaczenia młodych talentów pokazujących pasję do sportu. To także szansa na wsparcie lokalnych drużyn i społeczności, a także na bycie świadkiem rozwoju przyszłych gwiazd siatkówki. Ponadto, sport na żywo zawsze oferuje unikatową atmosferę i emocje, których nie da się odczuć oglądając wydarzenia przez ekran – zapewnia Damian Krzemiński, prezes GLKS Orzeł Nadarzyn i organizator wydarzenia.

Dwa dni rywalizacji przyniosą wiele emocjonujących chwil zarówno na boisku, jak i na trybunach. W sobotę w hali przy ul. Żółwińskiej 41 swoje umiejętności zaprezentuje ponad sto dwadzieścia siatkarek z dwudziestu czterech klubów w kategorii czwórek. Fani siatkówki będą mieli okazję zobaczyć dobrze znane, mocne ekipy. Poza gospodyniami – GLKS Orzeł Nadarzyn w turnieju zagrają m.in.: UKS Tytan Ostrowy, UKS Trójka Kobyłka, MKS Dwójka Zawiercie, MUKS Sparta Rzeszów czy KS Metro Warszawa.

Dzień później rywalizowały będą siatkarskie trójki. O wygraną powalczy czterdzieści drużyn, w tym: MUKS Sparta Warszawa, UKS Iskra Warszawa, UKS Piątka Turek, Siatka Zgierz czy UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Nie zabraknie także obrończyń tytułu. Przed rokiem tą kategorię wiekową zdominowały młode siatkarki reprezentujące MKS Dwójkę Zawiercie zajmując w klasyfikacji końcowej dwa pierwsze miejsca. Na najniższym stopniu podium stanęły nadarzynianki. A jak będzie tym razem? Przekonamy się już za kilka dni.

Fot. GLKS Orzeł Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda