mobile
REKLAMA

W weekend Tamką mieszkańcy Warszawy pojadą w jednym kierunku

W piątek 27 stycznia, u zbiegu Tamki i Kopernika wodociągowcy rozpoczną awaryjną naprawę systemu kanalizacyjnego. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy – w stronę Kruczkowskiego, a kursujące tu autobusy zmienią trasy.

informacja prasowa
W weekend Tamką mieszkańcy Warszawy pojadą  w jednym kierunku

W piątek, 27 stycznia, ok. godz. 16.00 wodociągowcy zamkną około 50-metrowy fragment pasa ruchu ul. Tamka od ronda u zbiegu z ul. Kopernika w stronę mostu Świętokrzyskiego. Na ulicy zostanie wprowadzony ruch w jedną stronę – w dół, do ul. Kruczkowskiego.  Od strony ul. Kruczkowskiego zapewniona zostanie wyłącznie możliwość dojazdu do posesji zlokalizowanych przy ul. Tamka, ale bez możliwości wjazdu w ul. Kopernika.

Utrudnienia będzie można ominąć ul. Książęcą jadąc do Al. Jerozolimskich i ul. Marszałkowskiej. Dojazd do posesji w rejonie prac zostanie zapewniony ul. Topiel i Oboźną.

Prace zakończą się w poniedziałek, 30 stycznia, o godz. 6.00.

Komunikacja

Na trasy objazdowe zostaną skierowane linie 106N14 oraz N64.

W piątek, 27 stycznia i poniedziałek, 30 stycznia, autobusy linii 106 będą kursować objazdem ul. Nowy Świat, Książęcą i Kruczkowskiego. Natomiast w sobotę i niedzielę, 28 i 29 stycznia, autobusy tej linii nie dojadą do Mariensztatu. Z Nowego Światu skręcą w Świętokrzyską i pojadą znów w stronę Młynowa. Linie nocne N14 i N64 w kierunku Olesina i Marcelina ominą utrudnienia Marszałkowską i Trasą W-Z. W kierunku Dworca Centralnego będą kursowały al. „Solidarności” przez pl. Bankowy i ul. Marszałkowską. Trasy objazdowe wymienionych linii autobusowych ulegną także czasowym zmianom w związku z finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Więcej informacji na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

fot. infoulice.pl 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda