mobile
REKLAMA

Warszawa zaprasza na Noc Księgarń

W 33 warszawskich księgarniach zaplanowano dziesiątki wydarzeń dla miłośników czytania.

Informacja prasowa
Warszawa zaprasza na Noc Księgarń

Ciekawie zapowiada się np. komedia improwizowana „Z miłości do książek” w Big Book Cafe czy spacer szlakiem dawnych księgarń, antykwariatów i kawiarni literackich który poprowadzi Błażej Brzostek – laureat 15. Nagrody Literackiej m.st. Warszawy za książkę „Wstecz. Historia Warszawy do początku”.

We Wrzeniu Świataodbędzie się spotkanie z autorami książek dla dzieci – Zofią Stanecką i Jarosławem Mikołajewskim. – Podczas tego wyjątkowego wieczoru porozmawiamy o książkach, które mają niezwykłą moc… MOC ŁĄCZENIA POKOLEŃ! – zachęcają organizatorzy. Z kolei praski Antykwariat zakładka na Noc Księgarń przygotował warsztaty dla młodzieży licealnej „Kreatywna strona przekładu – tłumaczenie gier słownych i różnych innych nieprzekładalnych zagwozdek”.

                                           

 

Ulubione księgarnie Warszawy

W tej wyjątkowej czytelniczej akcji wezmą także udział księgarnie, które startowały w plebiscycie „Ulubiona Księgarnia Warszawy”. Jedno z najbardziej utytułowanych miejsc, Tarabuk, zaprasza na spotkanie z pisarką Katarzyną Grocholą. Z kolei Tajfuny organizują 7 października „pełen grozy i tajemnic wieczór”, podczas którego można będzie kupić najlepsze kryminały i thrillery z bogatej oferty książek azjatyckich.

Szczegóły dotyczące atrakcji przygotowanych przez inne warszawskie księgarnie można znaleźć na stronie Nocy Księgarń oraz ich profilach na Facebooku.

fot. www.um.warszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda