mobile
REKLAMA

Warszawski Weekend

Warszawski weekend otwiera drzwi do niezwykłych przeżyć kulturalnych, wzbogacając życie mieszkańców i gości miasta poprzez koncerty, spektakle, targi, wymiankę ubraniową, warsztaty upcyklingu oraz kinowe arcydzieło Wima Wendersa - wszystko to dostępne w sercu stolicy

Klaudia Kwasek
Warszawski Weekend

Nadchodzący weekend w Warszawie obfituje w wyjątkowe wydarzenia kulturalne, edukacyjne i kulinarne. Oto kilka propozycji, które warto uwzględnić w swoim planie.

 

PIĄTEK

Wielkie Otwarcie Pana Precla

Wielkie Otwarcie nowego lokalu Pana Precla na Chmielnej 16! Przyjdźcie, aby skosztować chrupiących precle - pierwszy jest za darmo, a drugi można zdobyć poprzez polubienie profilu na Facebooku i pokazanie tego sprzedawcy.

 

19.00 - Koncert Orkiestry Polskiego Radia w Warszawie

Rozpocznijcie weekend odznaczającym się muzycznym doświadczeniem. Orkiestra Polskiego Radia organizuje koncert, w którym wystąpią wybitni artyści - Klauza, Karpowicz, Ciepliński, Melemed. "Tfiles/Modlitwa". Bilety w cenie 120 zł / 100 zł są dostępne online.

 

SOBOTA

18:00 - Pokaz Przedpremierowy "Perfect Days" Wima Wendersa

Miłośnicy kina niech nie przegapą pokazu przedpremierowego filmu "Perfect Days" Wima Wendersa. Film ten przeniesie was do życia samotnego sześćdziesięciolatka, który odkrywa piękno codzienności. Seans odbywa się w Kinie Muranów

 

19.00 - Koncert Third Coast Percussion "Metamorphosis"

Sobota wieczór to okazja do zanurzenia się w magiczny świat dźwięków. Zespół Third Coast Percussion przedstawi koncert "Metamorphosis", obiecujący niezapomniane wrażenia muzyczne. Bilety w cenie 100 zł / 80 zł dostępne online.

 

NIEDZIELA

11:00 – DISIGNER MARKET w Elektrowni Powiśle

Jeśli weekend to dla was okazja do zakupów, koniecznie odwiedźcie targi w Elektrowni Powiśle. Na stoiskach znajdziecie ubrania, dodatki, biżuterię, design, a także strefę z winylami. Targi trwają od 11:00 do 19:00.

 

12:00 - Wymianka Ubraniowa i Warsztaty Upcyklingu

Jeśli macie ochotę na coś bardziej aktywnego, zerknijcie na Praską Wymiankę Ubraniową. Wydarzenie to nie tylko świetna okazja do pozbycia się niepotrzebnych ubrań, ale także szansa na znalezienie nowych, unikalnych elementów do swojej garderoby. Wymiana trwa od 12:00 do 15:00, a po zakończeniu zaplanowano warsztaty upcyklingu od 15:00 do 17:00. Koszt udziału w warsztatach wynosi 60 zł/os, wstęp na wymiankę wolny.

 

19.00 - Spektakl "Manekiny" w wykonaniu Opery Wrocławskiej

Zakończcie weekend widowiskiem teatralnym. Opera Wrocławska przeniesie was do świata "Manekinów", oferując nie tylko piękno muzyczne, ale także głęboką treść. Bilety w cenie 100 zł / 80 zł są dostępne online.

fot. pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda