mobile
REKLAMA

Warszawskie Targi Sztuki już po raz 18.

W dniach 27 i 28 listopada w hali EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego na stołecznej Woli odbywać się będą 18. Warszawskie Targi Sztuki. Wydarzenie ma patronat honorowy Prezydenta m.st. Warszawy.

Informacja prasowa
Warszawskie Targi Sztuki już po raz 18.

W jednym miejscu zaprezentowanych zostanie ponad 1000 obiektów, które będzie można oglądać, a także kupować. Na Warszawskich Targach Sztuki zaprezentuje się ponad 70 wyselekcjonowanych galerii i antykwariatów z całej Polski.

Wystawcy przygotowali bogatą ofertę obrazów, rzeźb i grafik twórców współczesnych, jak i przedwojennych, m.in. Bolesława Biegasa, Jana Dobkowskiego, Henryka Wicińskiego, Teresy Pągowskiej, Stanisława Fijałkowskiego, Janiny Wierusz Kowalskiej, Józefa Wilkonia, Edwarda Dwurnika, Włodzimierza Pawlaka, Moniki Szwed oraz prace najmłodszych twórców: Karola Palczaka, Karoliny Jabłońskiej, Tomasza Górnickiego i Dawida Czycza. Będzie też, jak zwykle, dużo dobrego rzemiosła artystycznego.

Tradycyjnie Warszawskim Targom Sztuki towarzyszą wystawy wybitnych artystów. W tym roku będą to: „Odmieniec” Bolesława Biegasa i „Fogtt o Witkacym. Portret Metafizyczny”. W ramach programu edukacyjnego przybliżającego świat sztuki odbędą się spotkania z artystami, kolekcjonerami oraz rozmowy o rynku sztuki w czasie pandemii.

Fot. UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda