mobile
REKLAMA

Willa na Żoliborzu wystawiona na sprzedaż obok mieszka prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński

Życie prywatne i miejsce zamieszkania polityków często budzi ogromne zainteresowanie opinii publicznej. Jednak ostatnio na warszawskim Żoliborzu pojawiła się informacja, która wywołała niemałe zamieszanie - połowa bliźniaka, w którym na co dzień mieszka prezes Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński, została wystawiona na sprzedaż. Co ciekawe, na balustradzie balkonu pojawił się baner z napisem "Sprzedam" oraz numerem telefonu do kontaktu.

Amelia Włodarczyk
Willa na Żoliborzu wystawiona na sprzedaż obok mieszka prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński

Wiadomość ta szybko rozeszła się w mediach społecznościowych, a zdjęcie żółtego banera z napisem "Sprzedam" stało się tematem gorących dyskusji. Jednak, mimo że wiele osób była zaintrygowanych tą ofertą, to na razie nie udało się zdobyć żadnych konkretnych informacji na temat sprzedaży nieruchomości.

Reporterzy z tvnwarszawa.pl postanowili zbadać tę sytuację i odwiedzili miejsce, gdzie znajduje się ta willa na Żoliborzu. Z ich relacji wynika, że niewielki baner z napisem "Sprzedam" wisi na budynku przy ulicy Mickiewicza, który sąsiaduje z domem Jarosława Kaczyńskiego. Ogłoszenie jest widoczne od strony chodnika, który łączy ulicę Mickiewicza z ulicą Solskiego. 

Warto podkreślić, że to miejsce stało się jednym z najbardziej strzeżonych w Polsce w ostatnich latach, ze względu na liczne antyrządowe protesty, które miały miejsce przed domem prezesa PiS. Mimo że pojawiła się możliwość zakupu połowy budynku, trudno się spodziewać, żeby to miejsce przyciągnęło nowych mieszkańców nie tylko z uwagi na wyjątkowość sytuacji, ale też z uwagi na specyficzne warunki życia obok jednego z najważniejszych polityków w Polsce.

Ekspert ds. bezpieczeństwa i infrastruktury, Marcin Samsel, podkreślił, że w przypadku takiej sytuacji służby dokładnie sprawdzają nowego sąsiada prezesa Kaczyńskiego, jego tożsamość, intencje i wszelkie aspekty bezpieczeństwa. Nie każdy może zostać sąsiadem tak znanego polityka, a proces zakupu nieruchomości może być bardzo dokładnie monitorowany.

Warto więc obserwować tę sytuację, która wzbudza duże zainteresowanie opinii publicznej i może mieć wpływ na życie prywatne Jarosława Kaczyńskiego oraz bezpieczeństwo wokół jego miejsca zamieszkania.

fot. Tomasz Zieliński

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda