mobile
REKLAMA

Wisła ponownie wygrywa i jest już wiceliderem!

Siatkarki stołecznej Wisły w sobotnie popołudnie podejmowały we własnej hali drużynę Joker Mekro Świecie i pokazały wszystkim kibicom, że cel, jaki został postawiony przed nimi przed sezonem, czyli awans do OrlenLigi jest w ich zasięgu. Warszawskie Syreny wygrały spotkanie 3:0.

Marcin Kalicki
Wisła ponownie wygrywa i jest już wiceliderem!

Początek meczu był bardzo wyrównany i żadna z drużyn nie uzyskała znaczącej przewagi. Dobrze grające w hali sportowej bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Obrońców Tobruku gospodynie nie zawiodły swoich kibiców. Aby zwyciężyć w pierwszej partii potrzebowały, aż pięć piłek setowych. Ostatecznie Wisła Warszawa wygrała tą część meczu 30:28.

Drugi set to całkowita dominacja Warszawskich Syren, które prowadziły już 6:1 i 12:4. Z bardzo dobrej strony pokazały się wszystkie siatkarki Wisły, jednak na wyróżnienie zasługują Mirjana Djurić, Katarzyna Połeć oraz Katarzyna Mróz. Wysokiej przewagi stołeczne zawodniczki nie oddały do końca i łatwo pokonały rywalki 25:19.

Ostatnia, jak się później okazało partia to popis gry libero warszawskiej drużyny – Magdaleny Saad, która rewelacyjnie podbijała niemal każdą piłkę, a także znakomita współpraca pomiędzy Eleną Nowgorodczenko i wspomnianą już Djurić. Zdobywany punkt za punktem bardzo cieszył zgromadzonych na hali warszawskich kibiców. Wisła wygrała trzeciego seta 25:20 i całe spotkanie 3:0. Najlepszą siatkarką meczu wybrana została 31-letnia Serbka Mirjana Djurić.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda