mobile
REKLAMA

Wspólne kibicowanie w Warszawskiej Strefie Kibica

W piątek, 14 czerwca rozpoczną się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Polacy swój pierwszy mecz rozegrają w niedzielę, 16 czerwca w Hamburgu i zmierzą się z Holendrami. W Warszawie zostanie zorganizowana specjalna Strefa Kibica

 

Redakcja
Wspólne kibicowanie w Warszawskiej Strefie Kibica

Euro 2024 odbędzie się w Niemczech. Pierwszy gwizdek w najbliższy piątek, 14 czerwca. Biało-czerwona drużyna swój pierwszy mecz rozegra w niedzielę, 16 czerwca i zmierzy się z Holendrami.

W Warszawie będzie można kibicować wspólnie. Miasto organizuje specjalną Warszawską Strefę Kibica, która ruszy w niedzielę. Wspólnie kibicować będzie można na błoniach Stadionu Narodowego.

- Wiem, że wśród warszawianek i warszawiaków jest wielu fanów piłki nożnej, dlatego na wielkie sportowe emocje z udziałem naszej reprezentacji zapraszam do Warszawskiej Strefy Kibica. Oprócz transmisji meczów zaplanowaliśmy strefy wypoczynkowe i atrakcje dla dzieci. Otwieramy już w niedzielę o 12:00 –podkreśla Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy.

 

Transmisje meczów będą wyświetlane na specjalnie przygotowanym telebimie, który zapewni doskonały odbiór widowiska. Na kibiców będą czekać także strefy wypoczynkowe. Wśród atrakcji znajdą się m.in. malowanie buziek, dmuchańce dla dzieci czy mini boisko do piłki nożnej.

Do dyspozycji fanów piłkarskich zmagań będą również liczne punkty gastronomiczne z ciepłymi i zimnymi przekąskami oraz napojami.

Harmonogram wydarzeń

Pierwszy mecz w Warszawskiej Strefie Kibica będzie transmitowany ze spotkania Polski z Holandią, który odbędzie się w niedzielę, 16 czerwca, o godz. 15:00. Kolejne zmagania biało-czerwonych, tym razem z Austrią, zaplanowano 21 czerwca, na godz. 18:00. Trzeci mecz polskiej reprezentacji, w którym zmierzy się z Francją, odbędzie się 25 czerwca, także o godz. 18:00.

Warszawska Strefa Kibica na błoniach PGE Narodowego będzie czynna:

- 16 czerwca 2024 (niedziela), od godz. 12:00 (mecz Polska-Holandia o godz. 15:00);

- 21 czerwca 2024 (piątek), od godz. 15:00 (mecz Polska-Austria o godz. 18:00);

- 25 czerwca 2024 (wtorek), od. godz. 15:00, (mecz Polska-Francja o godz. 18:00).

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda