mobile
REKLAMA

WTA 125 Polish Open odbędzie się w Warszawie

Między 21 a 27 lipca na warszawskich kortach Legii Tenis zostanie rozegrany WTA 125 Polish Open – największy w Polsce turniej kobiecego tenisa. W Warszawie powstanie specjalna strefa kibica

 

mat.pras.
WTA 125 Polish Open odbędzie się w Warszawie

Bardzo się cieszę, że turniej WTA 125 Polish Open odbędzie się w Warszawie. Polski tenis przeżywa teraz wspaniałe chwile. Jestem pewna, że tak będzie także w przyszłości. Dlatego naszym celem i zadaniem jest zapewnienie kolejnym pokoleniom odpowiedniej infrastruktury, ale także możliwości udział w wydarzeniach sportowych na najwyższym poziomi, jak WTA 125 – mówiła wiceprezydentka Renata Kaznowska. – Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko mocno trzymać kciuki za pogodę, która nierzadko rozdaje karty, jednak mam nadzieję, że tym razem będzie nam sprzyjać. Zapraszam także do naszej strefy kibica, w której nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin – dodała wiceprezydentka.

To jest złoty czas, który przenosi polski tenis na wyżyny tenisa światowego. Z czego jesteśmy dumni. Sukcesy Igi Świątek i Huberta Hurkacza, ale i wielu innych polskich tenisistów i tenisistek, wschodzących gwiazd, pokazują, jak wielki mamy potencjał i kapitał promocyjny naszego kraju. Głęboko wierzymy w medale olimpijskie i w to, że tenis w Polsce będzie się dalej rozwijał. Dlatego inwestujemy w infrastrukturę, szkolenie młodzieży i wspieramy turniej WTA 125 – mówił sekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Piotr Borys.

Miejska Strefa Kibica

Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa zaprasza do strefy kibica, która powstanie w związku z organizacją turnieju WTA 125 Polish Open w Warszawie. Strefa zostanie zlokalizowana na terenie kompleksu tenisowego Legia Tenis & Golf (od ul. Myśliwieckiej) i będzie działać od 21 lipca (dzień eliminacji do właściwego turnieju) do 27 lipca, czyli do dnia zakończenia rozgrywek. Wstęp do będzie bezpłatny.

Zaplanowano atrakcje dla całych rodzin, m.in. strefę wypoczynku, mobilny korty tenisowy, tenisowe animacje przygotowane wspólnie z Polskim Związkiem Tenisowym i kącik plastyczno-edukacyjny.

 

fot. UMW

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda