mobile

Wygrane warszawskich zespołów podczas UCSiR Pucharu Polski Amatorów Warszawa 2021

W weekend, 28-29 sierpnia na halach sportowych Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się rozgrywki o Puchar Polski Amatorów. Dwudniowe zmagania były prowadzone w dwóch kategoriach: kobiet oraz mężczyzn. Pomimo licznej konkurencji z całej Polski, to warszawskie zespoły nie miały sobie równych.

Marek Domaszczyński
TAGI siatkówka
Wygrane warszawskich zespołów podczas UCSiR Pucharu Polski Amatorów Warszawa 2021

Rywalizację kobiet wygrał zespół In Fine Mundi Komandos Warszawa. Komandoski debiutowały w tej imprezie. Pomimo bardzo krótkiego okresu przygotowań przed zawodami zawodniczki warszawskiej drużyny pokazały się z jak najlepszej strony. Warto pamiętać, że klub In Fine Mundi Komandos Warszawa niebawem zadebiutuje w III lidze Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej. Po wynikach w UCSiR Pucharze Polski Amatorów Warszawa 2021, można śmiało ocenić, że powstała nowa siła na siatkarskiej mapie Warszawy.

Zespołem, jaki rozstrzygnął na swoją korzyść rywalizację mężczyzn była drużyna – TBT Warszawa. Pomimo bardzo zaciętej rywalizacji i naprawdę wysokiego poziomu sportowego to właśnie zawodnicy TBT zaprezentowali się najlepiej, zasłużenie wygrywając trofeum. Należy dodać, iż funkcję grającego trenera w zespole pełni znany z jedynego reprezentanta Warszawy w PlusLidze, zespołu Projekt Warszawa, Piotr Graban, który na co dzień jest asystentem Andrei Anastasiego w sztabie medalisty Mistrzostw Polski.

Fot. Pixabay

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda