mobile
REKLAMA

XI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt

Siatkarskie dwójki dziewcząt rywalizowały w ostatni weekend w Nadarzynie w jedenastej już edycji Mikołajkowego Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki. W zawodach triumfował pierwszy zespół UKS Dębina Nieporęt.

Marcin Kalicki
XI Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt

Niedzielne wydarzenie, będące częścią projektu „Zakochaj się w siatkówce” zorganizował klub GLKS Orzeł Nadarzyn. O wygraną w XI Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Dziewcząt rywalizowały zawodniczki niemal z całej Polski. Zawody w Hali Widowiskowo-Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu przy ul. Żółwińskiej w Nadarzynie były nie tylko demonstracją siły i umiejętności młodych siatkarek, ale także świętem zdrowej rywalizacji i sportowej pasji.

Turniej przyniósł ze sobą ogrom emocji i wspaniałych momentów, które na długo pozostaną w pamięci zarówno uczestników, jak i widzów. Wśród licznych drużyn, które zaprezentowały wysoki poziom gry, największe wrażenie zrobiły zespoły: UKS Dębina Nieporęt, Łaskovia Łask i Lokalnego Ośrodka Sportowego „LOS” Nowy Dwór Mazowiecki.

MVP całego turnieju przypadło trzem zdolnym siatkarkom: Kamili Kicie, Nadii Ciosek oraz Jagodzie Jaworskiej, które swoją grą przyczyniły się do sukcesów swoich zespołów.

Najlepsza czwórka XI Mikołajkowego Ogólnopolskiego Turnieju Siatkówki Dziewcząt:

1. UKS Dębina Nieporęt

2. Łaskovia Łask

3. Lolalny Ośrodek Sportowy „LOS” Nowy Dwór Mazowiecki

4. UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Pragnę podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia. Było to naprawdę "super extra" doświadczenie, a serce raduje się, obserwując tak wielki talent i zaangażowanie młodych siatkarek. Ich pasja i determinacja są inspiracją dla nas wszystkich, przypominając o prawdziwym duchu sportu i koleżeństwa – powiedział Damian Krzemiński, prezes klubu GLKS Orzeł Nadarzyn. – Ten turniej był nie tylko zawodami, ale także świętem sportu, które udowodniło, że siatkówka jest nie tylko grą, ale także sposobem na budowanie silnej i zdrowej społeczności. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tej pięknej inicjatywy – dodał prezes Krzemiński.

Fot. Paweł Oleksiak Fotografia/GLKS Orzeł Nadarzyn

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda