mobile
REKLAMA

Zainspirują kobiety na Woli

W tym tygodniu swoje święto będą miały kobiet. Dzień później na Woli odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dedykowane właśnie kobietom, którego celem jest celebrowanie siły, determinacji oraz promowanie zdrowego stylu życia. Organizatorzy zapowiadają, że to wydarzenie nie tylko zainspiruje uczestniczki do aktywności fizycznej, ale także przyniesie nieocenione korzyści w postaci wiedzy na temat zdrowego trybu życia.

Daria Skorbiłowicz
Zainspirują kobiety na Woli

W hali sportowej “Koło” przy ul. Obozowej 60 odbędzie się spotkanie edukacyjne dla Pań. Poprowadzą go renomowani specjaliści w dziedzinie motywacji i zdrowego stylu życia: Daniel Kuczaj, znany trener motywacyjny, oraz Bogna Sworowska, ekspertka ds. zdrowego trybu życia. Jak przekazał urząd dzielnicy Wola Daniel Kuczaj poprowadzi wyjątkowy trening motywacyjny, który ma na celu zainspirowanie uczestniczek do aktywności fizycznej oraz uświadomienie im, jak istotne jest dbanie o własne ciało. Natomiast Bogna Sworowska podzieli się swoją wiedzą na temat prowadzenia zdrowego stylu życia, zwracając uwagę na znaczenie odpowiedniej diety i regularnej aktywności fizycznej dla zachowania dobrej kondycji fizycznej i psychicznej.

Nie zabraknie również praktycznych elementów podczas wydarzenia. Uczestniczki będą miały okazję skorzystać z porad dietetyka oraz profesjonalnych badań, co pozwoli im na lepsze zrozumienie i kontrolę nad własnym zdrowiem. Dodatkowo, każda z pań będzie mogła uczestniczyć w sesji Meet&Greet z prowadzącymi, a także otrzymać upominek z okazji Dnia Kobiet. Dla najbardziej zaangażowanych uczestniczek przewidziane są również atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy podkreślają, że celem wydarzenia jest nie tylko dostarczenie inspiracji, ale także praktycznych wskazówek, które można wdrożyć w codzienne życie. Dlatego też uczestniczki będą miały okazję do zadawania pytań, dzielenia się własnymi doświadczeniami oraz aktywnego udziału w prezentacjach i pokazach.

Wydarzenie jest inicjatywą Dzielnicy Wola, której celem jest promowanie zdrowego stylu życia niezależnie od wieku. Burmistrz Woli, Krzysztof Strzałkowski, podkreśla, że w obecnych czasach, kiedy tempo życia staje się coraz bardziej dynamiczne, dbanie o zdrowie staje się kluczowe dla utrzymania dobrego samopoczucia.

Zapowiedziane wydarzenie na Woli obiecuje nie tylko motywację i inspirację, ale również praktyczne wskazówki i wspólną, wspierającą atmosferę. Jest to doskonała okazja dla wszystkich kobiet zainteresowanych zdrowym stylem życia, by skorzystać z wiedzy ekspertów i doświadczeń innych uczestniczek, oraz znaleźć wsparcie i motywację do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoim życiu.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00

 

fot. UD Wola


 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda