mobile
REKLAMA

Zatrzymany w parku 17-latek miał ponad 150 gram marihuany.

Policjanci podczas patrolowania terenu parku przy ulicy Strumykowej na Białołęce zatrzymali 17-latka, przy którym znaleźli narkotyki. Badanie zabezpieczonych środków wykazało, że było to prawie 150 gram marihuany. W komisariacie mundurowi dodatkowo znaleźli przy nastolatku ponad 2 tys. złotych. 

Informacja prasowa
Zatrzymany w parku 17-latek miał ponad 150 gram marihuany.

Policjanci z Oddziałów Prewencji Policji pełniący służbę na Białołęce, około godziny 20.00 podczas patrolowania terenu parku przy ulicy Strumykowej zwrócili uwagę na zakapturzonego mężczyznę stojącego pod drzewem, w nieoświetlonym miejscu. 

Mundurowi sprawdzili  dane 17-latka w policyjnej bazie – nie był on poszukiwany. Jednak jego nerwowe zachowanie nie uszło uwadze policjantów. Znaleźli przy nim kopertę, a w niej hermetycznie zamkniętą torbę foliową z suszem roślinnym.

Funkcjonariusze zatrzymali nastolatka i przewieźli go do komisariatu przy ulicy Myśliborskiej. Tam dokładnie go przeszukali. Dodatkowo zabezpieczyli  ponad 2 tys. złotych.

Ujawnione narkotyki przekazano technikowi kryminalistyki. Przeprowadzony test wykazał, że jest to marihuana o wadze prawie 150 gram. Informację o zatrzymaniu 17-latka przekazano do Prokuratury Rejonowej Warszawa Praga Północ, która wszczęła śledztwo. 

Prokurator przedstawił mu zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających i zastosował wobec niego dozór Policji. Nastolatkowi za to przestępstwo może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. kmp Praga Pólnoc

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda