mobile

Złodziej paliwa zatrzymany

W niedługim czasie ze swojego zachowania przed sądem będzie się tłumaczył 34 – letni mężczyzna z Brwinowa. Mężczyzna podjeżdżał samochodem osobowym na stołeczne stacje benzynowe, tankował pojazd i odjeżdżał nie płacąc za towar. Mokotowscy policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością przeciwko Mieniu w wyniku podjętych działań ustalili tożsamość sprawcy i dokonali jego zatrzymania.

inf. prasowa
Złodziej paliwa zatrzymany

Zatrzymany mężczyzna działał  według  dobrze znanego schematu.  Podjeżdżał samochodem pod dystrybutor na stacji benzynowej, tankował paliwo, a następnie odjeżdżał bez płacenia. Działania te powtarzał na pięciu stołecznych stacjach benzynowych. 

Mokotowscy policjanci w  wyniku pracy operacyjnej ustalili sprawcę tego procederu.  Mężczyzna został zatrzymany w swoim miejscu zamieszkania. Gdy policjanci zapukali do jego drzwi był kompletnie zaskoczony.  Okazało się, że mężczyzna był już karany za podobne przestępstwo. Usłyszał zarzuty za które grozi mu kara  w warunkach recydywy do 7,5 roku  pozbawienia wolności.  O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

 

 

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda