mobile

Hala Gwardii tymczasowo zawiesza działalność

Najemca oraz operator Hali Gwardii podjął decyzję o zamknięciu targu żywnościowego i sektora gastronomicznego. Od czwartku, 19 marca zostanie uruchomiony sklep internetowy z produktami spożywczymi.

inf.prasowa
TAGI żywność
Hala Gwardii tymczasowo zawiesza działalność

Decyzja o tymczasowej zmianie formuły działania Hali Gwardii została podjęta przez operatora obiektu we współpracy z najemcami. Sprzedaż internetowa produktów będzie prowadzona za pośrednictwem strony sklep.halagwardii.pl, gdzie od najbliższego czwartku, 19 marca znajdzie się ponad 350 produktów żywnościowych.

Dzięki uruchomieniu e-sklepu sprzedawcy i klienci unikną bezpośredniego kontaktu ze sobą, ale nadal będą mieli możliwość komunikowania się drogą elektroniczną
i telefoniczną. Dodatkowo wszelkie płatności będą się odbywać bezgotówkowo. Dla usprawnienia zakupów, operator stworzył także jeden wspólny rachunek bankowych do opłacania transakcji u różnych dostawców.
Gotowe zamówienia klienci będą mogli odbierać o określonych godzinach, co pozwoli uniknąć kolejek i zapobiegnie gromadzeniu się dużej liczby osób w jednym miejscu.
 

 

Źródło: PRart Media

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda