mobile
REKLAMA

Otwarcie nowej plenerowej siłowni

Ciekawe wydarzenie miało miejsce 28 października o godzinie 12:00 w Parku Malickiego na warszawskiej Ochocie. Tego dnia mieliśmy przyjemność uczestniczyć w oficjalnym otwarciu nowoczesnej siłowni plenerowej, która jest efektem wyjątkowej współpracy między lokalnymi społecznościami sportowymi a władzami dzielnicy

Informacja prasowa
Otwarcie nowej plenerowej siłowni

Jednak ta siłownia to nie jest zwyczajne miejsce do ćwiczeń. To projekt, który narodził się dzięki współpracy pomiędzy władzami miasta a znaną grupą influencerów znaną jako "Warszawski Koks&quot. Dzięki ich zaangażowaniu i pasji, Park Malickiego stał się miejscem, gdzie tradycyjny sport spotyka się z nowoczesnym podejściem do aktywności fizycznej.

Nowa siłownia plenerowa zachwyca swoim wyposażeniem. Znajdziemy tam worki treningowe do sportów walki, profesjonalne urządzenia do ćwiczeń siłowych, a także hantle i inne wolne ciężary, które umożliwiają trening na najwyższym poziomie. To idealne miejsce nie tylko dla doświadczonych sportowców, ale także dla początkujących, którzy chcą zadbać o swoją kondycję.

Kody QR na urządzeniach

Dodatkowym udogodnieniem jest obecność kodów QR na każdej maszynie. To nowatorskie podejście, które umożliwia skanowanie kodu i uzyskanie dostępu do filmiku instruktażowego, na którym pokazane jest, jak prawidłowo wykonywać dane ćwiczenie. To doskonała pomoc dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią.

Warto również zaznaczyć, że dzielnica Ochota zadba nie tylko o urządzenia treningowe, ale również o otoczenie siłowni. Wkrótce zostaną zainstalowane dwie latarnie, pięć koszy na śmieci, wieszak na torby i ubrania oraz umieszczona zostanie także tablica z regulaminem korzystania z obiektu. To wszystko sprawia, że to miejsce będzie nie tylko funkcjonalne, ale także przyjazne dla użytkowników.

Burmistrz i młodzież na otwarciu

Na uroczystym otwarciu siłowni w Parku Malickiego nie zabrakło znaczących postaci. Wśród gości znaleźli się Burmistrz Dzielnicy Ochota Dorota Patrycja Stegienka, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Ochota, radna Barbara Laszczkowska oraz członkowie "Warszawskiego Koksa" - Michał Owczarzak, Paweł Sikora, Robert Orzechowski i Michał Sakowski.

Najbardziej widocznym elementem tego wyjątkowego wydarzenia było zaangażowanie młodzieży. Tłumy młodych entuzjastów sportu i zdrowego stylu życia zapełniły Park Malickiego, co dowodzi, że taka inicjatywa jest potrzebna i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców.

Po oficjalnym otwarciu siłowni, uczestnicy mieli okazję wziąć udział w różnych atrakcjach sportowych, m.in. w zawodach w wyciskaniu oraz treningu z samymi członkami "Warszawskiego Koksa&quot. To był nie tylko dzień otwarcia siłowni, ale także dzień, który zainspirował wiele osób do podejmowania aktywności fizycznej.

Nowa siłownia plenerowa na Ochocie to nie tylko miejsce do ćwiczeń, ale także miejsce, które integruje społeczność i promuje zdrowy styl życia. To doskonały przykład tego, co można osiągnąć, gdy lokalne społeczności, władze miasta i pasjonaci sportu łączą swoje siły. Otwarcie tego obiektu to ważny krok w kierunku zdrowszej i bardziej aktywnej przyszłości.

fot.UDOchota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda