mobile
REKLAMA

Park Malickiego - takiej siłowni jeszcze w Warszawie nie ma

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się 28 października o godzinie 12:00 w Parku Malickiego na warszawskiej Ochocie. Tego dnia oficjalnie zostanie otwarta nowoczesna siłownia plenerowa, która stanowi owoc współpracy między lokalnymi społecznościami sportowymi a władzami dzielnicy

Informacja prasowa
Park Malickiego - takiej siłowni jeszcze w Warszawie nie ma

Inicjatorem tego projektu są znani od wielu lat amatorzy sportów siłowych, w tym kulturyści i trójboiści siłowi z okolicznej dzielnicy Rakowiec. Dzięki ich pasji i zaangażowaniu, a także wsparciu władz Dzielnicy Ochota oraz firmy WK sp. z o.o., udało się stworzyć nową przestrzeń dla aktywności fizycznej i rekreacji.

Podpisane porozumienie pomiędzy Dzielnicą Ochota a WK sp. z o.o. 13 marca to krok milowy w realizacji tego projektu. Burmistrz Dorota Stegienka oraz Z-ca Burmistrza Grzegorz Wysocki, wraz z Pawłem Sikorą reprezentującym WK sp. z o.o., uroczyście zatwierdzili plan budowy siłowni plenerowej. Obiekt ten, o powierzchni około 350 metrów kwadratowych, znajdzie się w malowniczym Parku Malickiego, przy zbiegu ulic Pawińskiego i Wiślickiej.

Dzięki podpisanej umowie, dzielnica Ochota zobowiązała się do przygotowania specjalnej nawierzchni z podbudową betonową oraz zakupu 5 urządzeń do ćwiczeń. Dodatkowo zostanie zainstalowanych 12 urządzeń zakupionych przez WK sp. z o.o., w tym worki treningowe do sportów walki, urządzenia do ćwiczeń siłowych i hantle. Dzielnica także zadba o otoczenie siłowni, instalując dwie latarnie, pięć koszy na śmieci, wieszak na torby i ubrania oraz montaż tablicy z regulaminem korzystania z obiektu.

Co istotne, dzielnica zobowiązuje się do utrzymania i konserwacji urządzeń przez co najmniej 10 lat od podpisania protokołu zdawczo-odbiorczego. Szacowany koszt całego przedsięwzięcia wynosi 395 000 PLN.

Zapraszamy wszystkich miłośników aktywności fizycznej, sportu i zdrowego stylu życia na oficjalne otwarcie siłowni plenerowej w Parku Malickiego. Przyjdźcie w liczbie jak największej i dołączcie do nas w tym ważnym dniu dla naszej społeczności. Razem możemy tworzyć zdrowsze i bardziej aktywne otoczenie!

Do zobaczenia 28 października o godzinie 12:00 w Parku Malickiego!

Trenuj z Trener personalny Mokotów w Warszawie.

 

fot.UDOchota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda