mobile
REKLAMA

Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących

Jak co roku na Ochocie każda osoba uboga i samotna będzie mogła spędzić ten najważniejszy dzień w roku liturgicznym Kościoła Katolickiego w świątecznej atmosferze. By świętować wspólnie, należy odebrać zaproszenia, które będą  dystrybuowane  w Fundacji Pomocy Społecznej Eva przy ul. Białobrzeskiej 5. Po więcej informacji prosimy się zgłaszać pod nr tel. 22 659 15 08 oraz 605 252 440. Prosimy organizacje o wcześniejsze zgłaszanie list chętnych do udziału.

Informacja prasowa
Śniadanie Wielkanocne dla potrzebujących

Wielkanoc to niezwykły czas w roku. Dla większości z nas oczywiste jest, że spędzamy go w gronie najbliższych. Nie możemy jednak zapomnieć o osobach, które takiej możliwości nie mają. Bezdomność, samotność oraz niedostatek wciąż dotykają wielu ludzi. Stąd pojawiła się inicjatywa organizowania Śniadań Wielkanocnych.

W tym roku świąteczne śniadanie odbędzie się już po raz czwarty. Na tę chwilę planowane jest miejsce dla 200 gości, ale nie wykluczone jest powiększenie tej liczby, jeśli pojawi się taka potrzeba. Urząd Dzielnicy Ochota wraz z Fundacją Eva serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych. Barszcz, sałatka, wędliny, kiełbasy, jajka, owoce, ciasta i babki to tradycyjne dania, które muszą znaleźć się na świątecznym stole. Spotkanie uświetnione zostanie recitalem gitarowo-wokalny.

W tym roku Wielkanoc przypada na dzień 17 kwietnia i rozpocznie się o godzinie 10.00 w Liceum Ogólnokształcącym nr XLVIII im. E. Dembowskiego przy ul. Barskiej 32. Przypominamy, że zaproszenia będzie można odebrać przy ul. Białobrzeskiej 5 w siedzibie Fundacji Pomocy Społecznej Eva. Mamy nadzieję, że wspólne świętowanie, będzie nie tylko odskocznią od codziennych trudów, ale także wspaniale spędzonym czasem.

Fot. UD Ochota

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda