mobile
REKLAMA

Sportowe walentynki na Pradze-Południe

W dniu 14 lutego OSiR Dzielnicy Praga-Południe serdecznie zaprasza pary do skorzystania z wyjątkowej akcji "Zakochani w sporcie", oferującej możliwość jednorazowego darmowego korzystania z wybranych obiektów sportowych dla drugiej osoby, podkreślając, że miłość i aktywność fizyczna tworzą idealne połączenie

oprac. Klaudia Kwasek
Sportowe walentynki na Pradze-Południe

W dniu 14 lutego, zachęcając pary do wspólnego spędzenia Walentynek, OSiR Dzielnicy Praga-Południe organizuje specjalną akcję "Zakochani w sporcie". Promocja ta umożliwia jednorazowe skorzystanie z wybranych obiektów sportowych dla dwóch osób, z których jedna dokonuje zakupu usługi, a druga korzysta z niej bezpłatnie. Zakup biletu wstępu, karnetu na siłownię lub biletu na wejście na ściankę wspinaczkową otwiera drzwi dla towarzysza czy to na bezpłatną siłownię w Hali "Siennicka", czy na ściankę wspinaczkową, również w Hali "Siennicka", lub na siłownię w Hali "Saska".

Aby wziąć udział w akcji "Zakochani w sporcie", pary powinny zgłosić się 14 lutego 2024 r. do kas obiektów Hala "Siennicka" lub Hala "Saska". W trakcie wydarzenia obowiązują określone limity wejść dla poszczególnych obiektów, takie jak 20 osób na siłowni w Hali "Siennicka" czy 16 osób na siłowni w Hali "Saska". Szczegółowe informacje oraz regulamin akcji są dostępne w kasach obiektów oraz na stronie internetowej https://sport.um.warszawa.pl/waw/osir-pragapld.

fot. OSiR Praga-Południe

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda