mobile
REKLAMA

Staranował autem ludzi na chodniku – policja poszukuje świadków wypadku

Trzy osoby trafiły do szpitala, po tym jak na ul. Szwedzkiej na Pradze Północ chwilę przed północą w sobotę kierowca jednego z aut wjechał w grupę osób stojących na chodniku. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje osób, które mogą mieć nagrania ze zdarzenia

NKK
Staranował autem ludzi na chodniku – policja poszukuje świadków wypadku

Do dramatycznych scen doszło chwilę przed północą (około godz. 23.40) w ostatnią sobotę. W grupę osób stojących na chodniku przy ul. Szwedzkiej wjechało auto. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia. Trzy osoby w związku z poniesionymi obrażeniami trafiły do szpitala.

Dziś policja wystosowała apel do wszystkich osób, które były świadkami tamtego wydarzenia i posiadają nagranie z wideorejestratora, aby zgłosiły się na policję.

-Wszystkie osoby, które posiadają wideorejetratory i zarejestrowały to zdarzenie proszone są o pilny kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI, w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantami wydziału prowadzącego czynności w tej sprawie, tel. 47 723 84 72 – apeluje stołeczna policja.

 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda