mobile
REKLAMA

Żarcie Na Kółkach na błoniach Stadionu Narodowego

Piąty rok z rzędu, okolice PGE Narodowego stały się miejscem jednego z największych zlotów food trucków w Polsce.

Adam Kutryba
Żarcie Na Kółkach na błoniach Stadionu Narodowego

O tym, że Polacy pokochali food trucki, czyli tzw. „gastrowozy”, nie trzeba nikogo przekonywać. Moda na jedzenie z mobilnych restauracji, na świeżym powietrzu, w oryginalnych miejscach, to nic nowego. Jedzenie pod chmurką nie od dziś przyciąga masy ludzi, spragnionych nie tylko nowych smaków, ale także luźnej atmosfery, towarzyszącej ulicznemu jedzeniu.

Start 5. Sezonu Żarcia Na Kółkach umożliwia spróbowanie dobrego street foodu, jak również obwieszcza koniec zimy i daje znak do rozpoczęcia wiosennego relaksu, spędzonego na leżakach lub kocach. Mimo tego, że pogoda nie specjalnie dopisała, to w sobotnie popołudnie na błoniach Narodowego pojawiło się mnóstwo smakoszy quesadilli, burgerów, langosy i wielu, wielu innych. Było w czym wybierać, bowiem w sobotę w okolice Ronda Waszyngtona zjechała rekordowa liczba, około 100 samochodów, oferujących przysmaki z różnych stron świata.

Każdy, kto chciałby skorzystać z możliwości przeżycia kulinarnej przygody w pierwszym tygodniu kalendarzowej wiosny, ma na to szansę, gdyż „gastrowozy” czekają jeszcze na głodomorów dzisiaj i jutro do 20.

Adam Kutryba

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda