mobile

Retro Sylwester w Teatrze Capitol

Teatr & Klub Capitol zapraszają na niezapomniany Retro Sylwester 2023/2024, który odbędzie się w atmosferze szalonych lat ’80 i ‘90, w samym sercu stolicy

Anna Teodorowicz
Retro Sylwester w Teatrze Capitol

Na Dużej Scenie Teatru Capitol o godzinie 17:30 wystawiona zostanie komedia "Komedia odlotowa, czyli lumbago", w obsadzie której znajdą się takie gwiazdy jak Olga Borys, Katarzyna Maciąg, Dagmara Bryzek, Jacek Stefanik, Piotr Borowski, Stanisław Banasiuk, Rafał Szałajko. Po spektaklu gości czekają życzenia noworoczne od aktorów, słodka fantazja od Cheesecake Corner i kieliszek wina, a także niespodzianka od Manufaktury Cukierków.

O godzinie 21:00 na Dużej Scenie wystartuje drugi spektakl "Komedia odlotowa, czyli lumbago" z tą samą obsadą. Po nim rozpocznie się retro impreza z udziałem kultowego DJ-a Hireka Wrony, która potrwa do samego rana. DJ Hirek Wrona oraz DJ Shine zapewnią gorące przeboje minionych dekad, a wyśmienite menu i toast o północy dodadzą blasku sylwestrowej nocy. Open bar czeka na gości do godziny 5:00.

Na Scenie Mniejszej o godzinie 18:00 wystawiona zostanie komedia "Prezent urodzinowy" z udziałem aktorów takich jak Katarzyna Ptasińska, Anna Modrzejewska, Tomasz Schimscheiner, Tomasz Dedek, Lesław Żurek. Po spektaklu będą również życzenia noworoczne od aktorów, słodka fantazja od Cheesecake Corner i kieliszek wina, a także niespodzianka od Manufaktury Cukierków.

O godzinie 21:30 na tej samej scenie rozpocznie się kolejny spektakl "Prezent urodzinowy" z tą samą obsadą. Po nim planowana jest retro impreza z Hirkiem Wroną do białego rana, z udziałem DJ-a Hireka Wrony oraz DJ Shine. Również tutaj goście mogą skorzystać z wyśmienitego menu i toastu o północy, a open bar będzie czynny do godziny 5:00.

Na Scenie Amfiteatr (strefa VIP exclusive) o godzinie 17:30 wystawiona zostanie komedia "Następnego dnia rano" z udziałem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Karoliny Piwosz, Kamila Mróza, Konrada Korkosińskiego. Goście tej strefy VIP otrzymają Prosecco Gold Bottega, czekoladowe praliny i trufle przygotowane przez Szefa Kuchni Teatru Capitol, a także niespodziankę od Manufaktury Cukierków.

O godzinie 21:30 na tej samej scenie wystartuje drugi spektakl "Następnego dnia rano" z tą samą obsadą. Tutaj goście będą mieli dostęp do specjalnej strefy VIP exclusive, opaski upoważniającej do swobodnego poruszania się po sylwestrowej strefie VIP exclusive oraz bufetu sylwestrowego z wyśmienitym menu. Wszyscy będą mogli swobodnie bawić się na parkiecie przy dźwiękach najlepszych przebojów minionych dekad wraz z DJ-em Hirekiem Wroną.

Bilety dostępne na stronie Teatru Capitol. Gotowi na zakończenie roku z przytupem?

fot.pixabay 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda