mobile
REKLAMA

Siatkarki Wisły Warszawy niezwyciężone na Bemowie

Siatkarki Wisły Warszawa odprawiły z kwitkiem kolejną drużynę, która przyjechała na ligowe zmagania do Warszawy. Drużyna trenera Dominika Stanisławczyka pokonała Eneę Energetyka Poznań 3:0 (25:17, 25:19, 25:15) i cały czas liczy się w grze o najwyższą lokatę w I lidze kobiet. Po dziesięciu kolejkach Warszawskie Syreny z dorobkiem dwudziestu pięciu punktów zajmuje drugą lokatę, ustępując jedynie ekipie MKS Kalisz trzema oczkami.

Marcin Kalicki
Siatkarki Wisły Warszawy niezwyciężone na Bemowie

Wisła Warszawa rozegrała jedno z najlepszych spotkań w tym sezonie, nie pozostawiając złudzeń, kto jest lepszym. Znakomite ataki ze skrzydeł Joanny Sobczak i Mirjany Djurić oraz kilka bloków Katarzyny Mróz dały znakomity efekt. Do tego świetnie broniona każda piłka przez libero Magdalenę Saad, przyjmowana przez Martę Wellnę i zagrywana przez Katarzynę Nadziałek. Warszawskie Syreny zrobiły piękny prezent swoim kibicom pokonując pewnie rywalki z Poznania 3:0.

Skład Wisły: Marta Wellna, Katarzyna Połeć, Katarzyna Mróz, Katarzyna Nadziałek, Joanna Sobczak, Mirjana Djurić, Magdalena Saad oraz Karolina Ciaszkiewicz-Lach i Magdalena Jurczyk.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda