mobile
REKLAMA

Trenuj z wicemistrzyniami Polski!

Sekcja rugby kobiet Legii Warszawa prowadzi otwarty nabór do drużyny. Zawodniczki ze stolicy to obecne wicemistrzynie Polski.

Marcin Kalicki
Trenuj z wicemistrzyniami Polski!

Kto może przyjść na organizowany nabór do sekcji żeńskiej „Wojskowych” i dołączyć do czołowej drużyny w Polsce w odmianie olimpijskiej rugby? – Zapraszamy wszystkie dziewczyny od 16 lat. Bardzo mile widziane są panie, które trenowały inne sporty np. sprinty, sporty walki, sporty zespołowe itd. Chcemy wzmocnić naszą drużynę ambitnymi zawodniczkami i walczyć oraz zwyciężać w Polsce, jak również w turniejach zagranicznych. Chcemy również by same zawodniczki się rozwijały i walczyły o miejsce w klubie, a później w reprezentacji Polski, która ma spore szanse na występ na Igrzyskach Olimpijskich – zachęcają przedstawiciele Legii.

Aby wziąć udział w treningowym naborze nie trzeba wiele. – Nie musisz obawiać się o brak umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do ciężkiej pracy – zaznaczają reprezentanci sekcji rugby kobiet Legii Warszawa.

Na wszystkie chętne kandydatki czekali będą trenerzy oraz rugbistki wicemistrzyń Polski. Trening naborowy rozpocznie się w niedzielę, 15 stycznia na bocznym boisku Legii przy ul. Łazienkowskiej 3, o godz. 18:00. – Zachęcamy do udziału w naborze przede wszystkim dziewczyny, które nie boją się wyzwań. Dzięki treningom z nami wzmocnisz swój charakter, zyskasz pewność siebie i poznasz niesamowitych ludzi zakochanych w naszym sporcie. Kto wie, może i Ty go pokochasz tak jak my? – przekonuje Mariola Karczmarczyk, czołowa rugbistka Legii.

Zapraszamy wszystkie chętne panie do spróbowania swoich sił w barwach „Wojskowych”.

Fot. Ana Okolus Fotografia

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda