mobile
REKLAMA

32 Finał WOŚP już za 59 dni

Zostało 59 dni do 32. Finału WOŚP, przygotowania trwają pełną parą. Sztaby zostały już zarejestrowane, zostali przedstawieni pierwsi artyści, którzy wystąpią podczas Wielkiego Finału WOŚP

Informacja Prasowa
32 Finał WOŚP już za 59 dni

1685 Sztabów gotowych do działania!

Zakończyła się rejestracja Sztabów, czyli organizatorów Finałów WOŚP dla lokalnych społeczności. Sztaby działać będą na terenie całej Polski, ale również w 101 lokalizacjach poza granicami kraju. Trwa rejestracja wolontariuszy - w sumie będzie ich 120 tysięcy.

Oto skarbonki 32.Finału WOŚP!

30 listopada, na niespełna 2 miesiące dzielące nas do finału WOŚP, oficjalnie zostały zaprezentowane skarbonki, do których będą zbierane datki. Tylko w tym roku wydrukowano 226 tys. puszek. 26 lat współpracy Fundacji WOŚP z firmą Stora Enso to w sumie już 3,6 miliona skarbonek. 

Przedstawienie pierwszych artystów Finału WOŚP w Warszawie

Jurek Owsiak w swojej autorskiej audycji „Zaraz Będzie Ciemno” w Antyradio ogłosił pierwszych artystów, którzy zagrają na finałowym koncercie 28 stycznia 2024 roku na Błoniach PGE Narodowego! To LemON i Wojtek Szumański!

Zaproszenie i wysyłka do Sztabów 

Przygotowania do 32. Finału WOŚP wkraczają w decydującą fazę. W najbliższą sobotę w magazynie partnera Fundacji - firmy UPS - odbywać się będzie wysyłka skarbonek do Sztabów uczestniczących w akcji. Wysyłce towarzyszyć będzie spotkanie z Jerzym Owsiakiem. 

fot. UMW

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda