mobile
REKLAMA

Allegro wciąż gra dla WOŚP!

Tylko do 14 lutego trwają aukcje Allegro dla WOŚP. To ostatnia szansa, żeby wesprzeć cel Finału i wygrać wyjątkowe spotkanie lub przedmiot. 

inf. prasowa
Allegro wciąż gra dla WOŚP!

Szybszy od błyskawicy

Pierwsza polecana propozycja jest dla fanów motoryzacji, czerwonych samochodów i inspirujących historii. Książka "Inaczej" Radka Kotarskiego, która jest przedmiotem aukcji to wyjątkowa opowieść o tym, w jaki sposób autor spełnił swoje marzenie o posiadaniu czerwonego samochodu. Dodatkiem do książki jest słynna, czerwona strzała, którą można zdobyć do 14 lutego.

 

Miejskie podróże

Tych, którzy przygotowują się do wiosny, chcą zadbać o formę, myślą o środowisku i lubią jazdę na rowerze, Fundacja WOŚP zachęca do aukcji wyjątkowego, ręcznie robionego, drewnianego roweru.

 

Ciekawa perspektywa

Przelot balonem to nie tylko niepowtarzalna możliwość podziwiania pięknych widoków z kosza balonu, ale również opcja wzięcia udziału w badaniach powietrza, do których na co dzień balon jest wykorzystywany.

 

Sesja zdjęciowa w Glamour Zuzy Kołodziejczyk

Kto chce spełnić swoje dziecięce marzenie o zostaniu fotomodelką? Profesjonalna sesja, która pojawi się na łamach jednego z najpopularniejszych magazynów to propozycja od zwyciężczyni Top Model Zuzy Kołodziejczyk. Weź udział i pokaż swoje piękne serce!

 

Ulotne melodie z Melą Koteluk

Zaproszenie do studia piosenkarki, możliwość dodania swojej "nutki" do jednej z piosenek, które pojawią się na kolejnej płycie to prawdziwa gratka dla największych fanów artystki. Oprócz tego Mela Koteluk do aukcji dodaje zestaw winyli z autografem.

 

Światowe wsparcie
Jak co roku aukcje od polskich ambasad to spora część finałowych licytacji. W tym roku m.in. można zdobyć zaproszenie na obiad z ambasadorem Niemiec, ozdobny talerz od ambasady Tajlandii, plakat ambasady Danii czy też dyplomatyczne smerfy od ambasady Danii.

 

Refleks szachisty

Mieszkający w Miedarach Bartłomiej Niedbała należy do czołówki polskich szachistów młodego pokolenia. To on postanowił poświęcić swój czas i zagrać ze zwycięzcą aukcji Allegro dla WOŚP.

 

Kulturalne spotkanie

Niepowtarzalna okazja do udziału w prapremierze nowego spektaklu Teatru Roma czeka na ciebie. Loża VIP i zaproszenie dla twoich przyjaciół to propozycja od jednego z najlepszych polskich teatrów.

 

Girls just wanna have fun

Własnoręcznie wykonana na szydełku lalka zrobiona przez Panią Marlenę, przyjaciółkę Sztabu Warszawa Młociny to idealny prezent dla najmłodszych. Lalka jest wyjątkowa i wykonana z miłością do darczyńców.

 

 

 

 

Źródło: WOŚP

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda