mobile
REKLAMA

Baśniowa kraina na deskach teatru Capitol. Królewna śnieżka to spektakl nie tylko dla dzieci.

Teatr Capitol prezentuje ponadczasową baśń pt. ,,Królowa Śniegu." Przenieście się razem z nami do Krainy Lodu, czarów i baśni. W ramach przedstawienia w grudniu po każdym spektaklu dzieci będą mogły spotkać się z Mikołajem.

informacja prasowa
Baśniowa kraina na deskach teatru Capitol. Królewna śnieżka to spektakl nie tylko dla dzieci.

„Królowa śniegu” to ponadczasowa baśń Hansa Christiana Andersena, która rozgrzewa miliony czytelników już od 1845 roku. To przepiękna opowieść, która na dobre zadomowiła się nie tylko w dziecięcej wyobraźni. Specjalnie napisana na potrzeby Teatru Capitol, zupełnie nowa adaptacja sceniczna ukochanej przez pokolenia historii jest pełna humoru, magii oraz fascynującej tajemnicy.

Groźna, a jednocześnie pociągająca Kraina Lodu, zła i piękna królowa, rozbite kawałki zaczarowanego zwierciadła i ekscytujące przygody Gerdy poszukującej Kaja, składają się w fantastyczne obrazy o odwiecznej walce dobra ze złem. Muzycznie rozśpiewana inscenizacja w nowoczesnej scenografii sprawi, że będzie to podróż niezapomniana dla Widzów w każdym wieku. Pełna przygód historia niesie ponadczasowe wartości, podkreśla jak ważne w życiu są przyjaźń i miłość.
 

Spektakl na deskach warszawskiego Teatru Capitol będzie można zobaczyć już od 20 listopada. Obok najnowszego przedstawienia w ramach dziecięcej sceny Teatru Capitol na najmłodszych Widzów czeka jeszcze aż dziewięć edukacyjnych i muzycznych spektakli, które bawią i uczą jednocześnie.

Przeżyjcie wspólnie z nami szkolne przygody wychowanków „The Capitol School of Warsaw” w spektaklach „Brzechwa 2020” i „Projekt Tuwim.” Razem z nami popłyńcie w daleki rejs do Afryki z „Doktorem Dolittle”, śledźcie z zapartym tchem ponadczasową historię „Pinokia” dajcie się porwać w świat największych odkryć i wynalazków w spektaklu „Wanna Archimedesa” oraz przekonajcie się, że hejt nie jest ok podczas musicalu „Friends.” Zobaczcie współczesną interpretację klasycznej baśni Braci Grimm – musical „#kopciuszek” i otwórzcie się na marzenia z roztańczonym i emocjonującym musicalem „Dreams”. Nie przegapcie przebojowej, musicalowej nowości dla młodzieży pt.”KONGO.”

Po wszystkich spektaklach dla dzieci w grudniu na najmłodszych czeka moc
dodatkowych atrakcji - spotkanie z najprawdziwszym Świętym Mikołajem.

fot. Teatr Capitol

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda