mobile
REKLAMA

Bezpłatne Badania Mammograficzne na Targówku

Mieszkańki Dzielnicy Targówek mają możliwość skorzystania z bezpłatnych badań mammograficznych, organizowanych w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy. Badania, dostępne dla pań w wieku od 45 do 74 lat

oprac. Klaudia Kwasek
Bezpłatne Badania Mammograficzne na Targówku

Bezpłatne badania mammograficzne, które są częścią Programu Profilaktyki Raka Piersi – Etap Podstawowy, odbędą się 4 marca na parkingu przed budynkiem Urzędu Dzielnicy Targówek. Będą one realizowane przez Geneva Trust Polska Sp. z o.o. w specjalnie przystosowanym Mammobusie. Program obejmuje Panie w wieku od 45 do 74 roku życia (roczniki 1950-1979).

Przed samym badaniem Panie wypełniają ankietę, która zawiera informacje umożliwiające lekarzom pełniejszą ocenę zdjęć. Jedno badanie obejmuje 4 projekcje, czyli po dwie na każdą pierś. Rejestracja na badania jest możliwa telefonicznie pod numerami: 58 767 34 55 lub 58 767 34 77.

To inicjatywa mająca na celu promocję profilaktyki raka piersi i jest częścią działań podejmowanych przez Burmistrza Kwiatkowską na rzecz zdrowia mieszkanek dzielnicy.

fot. pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda