mobile
REKLAMA

Bieg SGH. Pobiegnijmy po raz ósmy!

To już ósma edycja Biegu SGH – wydarzenia organizowanego przez Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej. W trosce o zdrowie w tym roku bieg odbędzie się w formie online. Oznacza to, że każdy będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu z dowolnego miejsca na świecie – swoje wyniki można rejestrować za pomocą aplikacji.

Informacja prasowa
Bieg SGH. Pobiegnijmy po raz ósmy!

Bieg rozpocznie się 25 kwietnia i potrwa aż do 16 maja. W tym czasie uczestnicy będą mieli okazję pobiec na trzech dystansach: 5km, 10km oraz na trasie o długości 1km przeznaczonej dla dzieci. Ponadto będzie można wziąć udział w zmaganiach drużynowych, m.in. o Puchar Uczelni, Puchar Liceów czy Puchar Organizacji Studenckich. Dodatkowo co tydzień będą wyłaniani najlepsi biegacze na poszczególnych trasach, którzy otrzymają specjalne nagrody. Zapisów można dokonywać do 15 maja, a każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy.

W poprzednich latach bieg przyciągał tysiące uczestników, a także był wspierany przez wiele znanych osobistości. Należy jednak pamiętać, że Bieg SGH to wydarzenie o charakterze charytatywnym. Każda edycja biegu ma na celu zebranie funduszy dla potrzebujących. Tym razem środki zbierane są na zakup wózka elektrycznego dla małego Wojtka, który urodził się z łamliwością kości, aby mógł poruszać się w pełni samodzielnie w terenie otwartym, gdzie niewielkie wzniesienie lub nierówna nawierzchnia nie będzie stanowiła już problemu.

 

Link do zapisów: https://zapisy.sts-timing.pl/712/

Link do zbiórki: https://dzieciom.pl/podopieczni/30316

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/MrvDJPBP

Fot. mat. organizatora

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda