mobile
REKLAMA

BlueSoft Mazovia coraz bliżej I ligi

Po bardzo dobrej grze w sobotę i zwycięstwie 3:1 w meczu z LTS Legionovią Legionowo siatkarki BlueSoft Mazovii w niedzielę pokazały się z jeszcze lepszej strony. Druga wygrana zdecydowanie przybliżyła ekipę z Ochoty do gry w I lidze.

Marcin Kalicki
BlueSoft Mazovia coraz bliżej I ligi

W hali sportowe Szkoły Podstawowej nr 175 przy ul. Trzech Budrysów kibice oglądali przyjemną dla oka siatkówkę w wykonaniu podopiecznych trenera Roberta Kupisza. Świetne zagrywki Izabeli Zackiewicz i Gabrieli Mazur oraz rozegrania w decydujących momentach setów Magdaleny Karpińskiej musiały przynieść spodziewany efekt. Warszawianki nie miały problemu z utrzymaniem osiągniętej przewagi w każdym z setów pewnie pokonując Legionovię 3:0. W walce o półfinał play-off II ligi BlueSoft Mazovia prowadzi już 2:0. Najlepszą zawodniczką niedzielnego meczu została Izabela Zackiewicz. Następne, być może decydujące o awansie spotkanie odbędzie się w Legionowie w środę, 25 kwietnia o godz. 16:30.

BlueSoft Mazovia Warszawa – LTS Legionovia Legionowo 3:0 (25:17, 25:22, 25:22)

Składy:

BlueSoft Mazovia Warszawa: Nadia Wydmańska, Gabiela Mazur, Aleksandra Guzikiewicz (libero), Zuzanna Gnas, Izabela Zackiewicz, Klaudia Kucharska (libero), Magdalena Karpińska, Oliwia Sieradzka, Michalina Błaszczyk, Marcelina Nowak, Natalia Pustelnik, Agnieszka Banasiak, Marta Piekut, Małgorzata Kupisz.

LTS Legionovia Legionowo: Gabriela Lendzioszek, Julia Sobalska, Katarzyna Partyka, Wiktoria Warpechowska, Katarzyna Kańska, Julia Gliwa, Maryla Karczmarczyk (libero), Magdalena Rogalska, Maria Woźniak, Julia Orzoł.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda