mobile

Bobby Burger w końcu na Bielanach

Pierwsza i największa polska sieć burgerowni zawitała do Galerii Młociny. Teraz także na Bielanach można spróbować kultowych burgerów 100 proc. wołowina, drobiowych i wegetariańskich. Nowy lokal Bobby Burger zajmuje powierzchnię 82 mkw., a w jego wnętrzu znajduje się mural zaprojektowany i wykonany przez warszawski duet artystyczny Takie Pany.

Informacja prasowa
Bobby Burger w końcu na Bielanach

Bobby Burger to warszawska marka burgerowni, która rozpoczęła swoją działalność w 2012 roku od jednego food trucka odwiedzającego największe wydarzenia w stolicy. Dziś to największa polska sieć burgerowni z lokalami niemal w całej Polsce. W samej Warszawie działa ich 17 i właśnie dołączyła do nich kolejna burgerownia, tym razem na zielonych Bielanach.

Zależy nam, by lokale pod szyldem Bobby Burger znajdowały się w miejscach tętniących życiem, które sprzyjają wspólnemu spędzaniu czasu. Historia marki zaczęła się w Warszawie, jednak do tej pory nie mieliśmy lokalu w stołecznej „zielonej dzielnicy”. Co więcej, Galeria Młociny oferuje ciekawy koncept łączący dobre jedzenie i rozrywkę, dlatego zdecydowaliśmy się być jego częścią – mówi Maciej Sobolewski, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Bobby Burger.

W menu bielańskiego lokalu Bobby Burger klienci znajdą klasyki: kultowe burgery 100% proc. wołowina, propozycje drobiowe i aż 4 opcje wegetariańskie. Odpowiadając na potrzeby klientów, Bobby Burger wprowadził bezglutenowy wariant bułki oraz możliwość modyfikowania składników – od serów, po sosy, warzywa i kotlety. Oferta lokalu obejmuje także propozycje sezonowe, jak dostępny od czerwca burger Sex Appear, w którym fani zaskakujących połączeń smakowych znajdą sałatę, ser cheddar, ogórki konserwowe, bekon i pojedynczą lub podwójną wołowinę, ukoronowaną słodkim smakiem gruszki.

Warszawska Huta w Galerii Młociny

Cechą charakterystyczną burgerowni Bobby Burger są lokalne akcenty. Nie inaczej jest w przypadku lokalu w Galerii Młociny – na jego ścianach znajduje się mural warszawskiego duetu artystycznego Takie Pany.

Spójny wizerunek naszych lokali to dla nas bardzo ważna kwestia. Pamiętamy jednak o lokalnych akcentach, nawiązujących do miejsca, w którym znajduje się burgerownia. Dlatego w Bobby Burger w Galerii Młociny powstał mural stworzony przez warszawski duet artystyczny Takie Pany, nawiązujący do Huty Warszawa, położonej w sąsiedztwie Galerii Młociny – dodaje Maciej Sobolewski.

Nowo otwarta burgerownia to już 16 lokal własny sieci i tym samym 40 Bobby Burger w Polsce. Kultowych burgerów w lokalu przy ul. Zgrupowania AK „Kampinos” 15 można spróbować codziennie od godz.10:00 do 22:00 oraz w niedziele od 10:00 do 21:00 – również niehandlowe.

Co łączy burgery i Geralta z Rivii?

Równocześnie właściciele pierwszej i największej polskiej sieci burgerowni fanom wysokiej jakości jedzenia dają szansę na... zostanie współwłaścicielami tego biznesu. Pod koniec 2018 roku powołali grupę Real Food SA, do której dołączył Michał Kiciński - współtwórca CD Projekt, firmy z branży gier wideo odpowiedzialnej za międzynarodowy sukces gry "Wiedźmin". Do grupy oprócz kapitału wniósł także swoją wegańską restaurację Wegeguru, która od 2017 roku działa w Warszawie. Obecnie trwa zbiórka crowdfundingowa, dzięki której Real Food SA chce pozyskać 4 mln zł na rozwój grupy oraz otwarcie kolejnych burgerowni i restauracji wegańskich.

Do akcji chcemy włączyć nie tylko doświadczonych inwestorów, ale także fanów dobrego, wartościowego jedzenia. Właśnie dlatego wprowadziliśmy nowy pakiet akcji, dzięki któremu każdy może zostać współwłaścicielem Bobby Burger i Wegeguru już za 50 złotych z groszami – dodaje Maciej Sobolewski.

Wszystkie osoby, które włączą się w zbiórkę - poza akcjami spółki - otrzymają m.in. gadżety z kultowym hasłem „WHO’S YOUR BOBBY?” jak plecaki-worki czy bluzy. Real Food SA zadba także, by akcjonariusze mogli wrzucić na ząb coś konkretnego: wśród benefitów znajdują się także vouchery do wykorzystania w lokalach Bobby Burger. Wielbiciele kuchni roślinnej będą mogli wymienić je na zaproszenia do restauracji Wegeguru.

 

Więcej informacji na: http://akcja.realfood.com.pl/?utm=rf


 

_______________________________

Bobby Burger to pierwsza i zarazem największa polska sieć burgerowni. To marka tworzona dla aktywnych i dynamicznych osób, lubiących wielkomiejski gwar. Jej początki sięgają 2012 roku, kiedy to dwóch znajomych wyruszyło food truckiem na ulice Warszawy. Zaledwie rok później pojawił się pierwszy lokal w samym centrum stolicy, przy ul. Żurawiej. W ciągu kolejnych sześciu lat Bobby Burger na stałe wpisał się w gastronomiczne serca 17 polskich miast, takich jak m.in. Warszawa, Olsztyn, Poznań, Łódź, Szczecin, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz czy Lublin. Bobby Burger planuje w dalszym ciągu mocno akcentować swoją obecność w kulturze miejskiej, a nowa oferta franczyzowa marki stanowi zapowiedź jej intensywnej ekspansji na polskim rynku. Od początku istnienia, marce przyświeca hasło: REAL FOOD, REAL PEOPLE – prawdziwe jedzenie dla prawdziwych ludzi. Jedną z autorskich inicjatyw marki jest Bobby Team, wspierający pasję, energię i dynamizm młodych ludzi.

www.bobbyburger.pl


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda