mobile

Czyścimy ze śmieci brzeg Wisły!

Codziennie od 21 do 25 czerwca w godz. 14-17 na nadwiślańskich ścieżkach i plażach w Warszawie będzie można spotkać sprzątających wolontariuszy. Inicjatorem akcji jest laureat tegorocznej edycji konkursu „Dobroczyńca Roku” – Nationale-Nederlanden, który zadba o porządek nad rzeką razem z Fundacją Ja Wisła.

Informacja prasowa
Czyścimy ze śmieci brzeg Wisły!

Sprzątanie nadwiślańskich terenów odbywa się w ramach Tygodnia Wolontariatu Grupy NN. Ubezpieczyciel angażuje swoich pracowników w działania na rzecz najbliższego otoczenia. Tym razem będzie można ich spotkać na ścieżkach i plażach w stolicy.

Tydzień Wolontariatu dla warszawskich plaż

Wyłączymy swoje laptopy, wyjdziemy z biura i zrobimy coś bardzo ważnego dla środowiska, w którym żyjemy. Nadwiślańskie tereny to popularne miejsce spotkań w stolicy, dlatego zadbamy tam o czystość i porządek. Tegoroczny Tydzień Wolontariatu jest dla nas wyjątkowy z jeszcze jednego powodu – wreszcie będzie okazja, żeby po okresie izolacji i pracy zdalnej, zrobić coś razem – mówi Marta Pokutycka-Mądrala, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej oraz PR w Nationale-Nederlanden.

Sprawdź, gdzie wolontariusze będą sprzątać

Sprzątanie brzegu Wisły zacznie się w poniedziałek, 21 czerwca od plaży na Saskiej Kępie, kolejnego dnia wolontariusze przeniosą się na Plażę Poniatówkę. W środę, 23 czerwca będzie można ich spotkać na Ścieżce Równowagi Umysłowej (ścianka wspinaczkowa) przy Moście Świętokrzyskim po stronie Saskiej Kępy, a w czwartek, 24 czerwca i piątek, 25 czerwca zajmą się Praską Plażą Miejską.

Fot. Pixabay

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda