mobile
REKLAMA

Demontaż „Jolanty” na ul. Gagarina

Tuż przed świętami tarcza drążąca kolektor Mokotowski Bis wykonała pierwszy odcinek tunelu pod ul. Gagarina w stronę Czerniakowskiej. Teraz „Jolanta” zostanie przetransportowana z powrotem do komory startowej. Stamtąd ponownie rozpocznie drążenie, ale tym razem w kierunku ul. Belwederskiej. Związane z tym będą trzydniowe utrudnienia na Gagarina.

informacja prasowa
Demontaż „Jolanty” na ul. Gagarina

Utrudnienia potrwają od czwartku, 12 stycznia, do soboty, 14 stycznia. W tym czasie wodociągowcy rozszerzą swój plac budowy w rejonie skrzyżowania ul. Gagarina z Czerniakowską. Kierowcy skręcający z Wisłostrady w Gagarina  będą mieli w tym miejscu tak, jak dotychczas, do dyspozycji jeden pas ruchu. Skorygowany zostanie jednak jego przebieg, a szerokość zwężona do 4 metrów.

Autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały bez zmian, a piesi dojdą do przystanku dobudowanym fragmentem chodnika. Na czas demontażu tarczy zamknięta zostanie natomiast zebra przez ul. Gagarina w rejonie skrzyżowania z Czerniakowską.  Piesi będą kierowani do sąsiednich przejść.

Utrudnienia potrwają do soboty, 14 stycznia.

Tarcza zostanie załadowana na lawetę  w nocy z czwartku, 12 stycznia, na piątek, 13 stycznia, w godz. 22.00-5.00, . W tym czasie dodatkowo będzie zamknięty pas do skrętu w lewo z ul. Gagarina w Czerniakowską. Objazd do Czerniakowskiej poprowadzi przez al. Polski Walczącej. Tamtędy, w kierunku pętli Siekierki-Sanktuarium, pojadą także autobusy linii 167.

Fot. Info ulice.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda