mobile
REKLAMA

Druga odsłona Międzynarodowego Turnieju „Wola Cup”

Po ogromnym sukcesie Międzynarodowego Turnieju „Wola Cup” w kategorii młodzików przyszedł czas na drugą odsłonę tych popularnych zawodów. Tym razem na boiskach hali „Koło” swoje umiejętności zaprezentują chłopcy w kategorii „czwórek” i „trójek”.

Marcin Kalicki
Druga odsłona Międzynarodowego Turnieju „Wola Cup”

Przez trzy dni, od 25 do 27 listopada, trwała będzie rywalizacja w młodych adeptów siatkówki na Woli. Na sześciu boiskach Hali Sportowej „Koło” Ośrodka Sportu i Rekreacji Wola już dzisiaj rozpoczną rywalizację minisiatkrze w kategorii „trójek” (rocznik 2011 i młodsi). O zwycięstwo powalczy piętnaście drużyn, które podzielone zostały na trzy pięciozespołowe grupy. W pierwszym etapie każda z ekip zagra cztery spotkania. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują do fazy finałowej walczącej o miejsca 1-6, zaś zespoły zajmujące w grupie miejsca 3-6 będą rywalizowały o miejsca 7-15. W zawodach wystąpią m.in.: UMKS MOS Wola Warszawa, AS Zenit Wrocław, Juvenia Rawa Mazowiecka, LUKS IBIS Mirzec, UKS Dębina Nieporęt, UKS Żak Krzeszyce, BKS Chemik Bydgoszcz czy Białołęcki Volley. Zakończenie turnieju „trójek” zaplanowane jest na sobotę, 26 listopada na godz. 15:00.

Następnie do rywalizacji przystąpi dwanaście zespołów w kategorii „czwórek”. Wśród drużyn poza zawodnikami z Warszawy, Tomaszowa Mazowieckiego, Kobyłki, Wrocławia, Krakowa, Kędzierzyna-Koźle i Mirca swoje umiejętności wolskim kibicom pokażą również przedstawiciele ekip z Berlina i Wiednia. Podzielone na trzy grupy zespoły rozegrają najpierw mecz systemem każdy z każdym, a następnie po dwa najlepsze z nich awansują do fazy finałowej, w której wyłoniony zostanie ostateczny triumfator. Drużyny z miejsc 3-4 będą walczyć o miejsca 7-12.

Zapraszamy Mieszkańców i wszystkich fanów siatkówki do kibicowania młodym siatkarzom w wolskim turnieju.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda