mobile
REKLAMA

Festiwal Czekolady 2019

Najsłodsze dni w roku? Istnieją takie w których czekolada leje się strumieniami, a nawet nie ma kalorii! I wchodzi on – Festiwal Czekolady w PKiN, cały na słodko, pachnąc świątecznym piernikiem i innymi pysznymi łakociami. Już 7-8 grudnia w Pałacu Kultury wszyscy, którzy chcieliby wkroczyć w bramy czekoladowego raju znaleźli ku temu najlepszą okazję.

Informacja prasowa
TAGI
Festiwal Czekolady 2019

Udowodniono, że czekolada pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Nadarza się jedyna taka okazja, aby dołączyć do tysięcy szczęśliwych ludzi na dwudniowym, najsłodszym wydarzeniu w środku Warszawy. Zebraliśmy najlepszych producentów słodkości z całego kraju. Twórcy pralin, pasjonaci słodkich wypieków, rzemieślnicy czekolady , mistrzowie ręcznie wytwarzający cukierkowe dzieła. Nasi wystawcy sprostają wymaganiom każdego podniebienia oraz gustu, ponieważ zadbaliśmy, aby w jednym miejscu móc spróbować słodkich dobroci jak i znaleźć odpowiedni prezent dla najbliższych.

Festiwal Czekolady to również okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na jej temat. Na uczestników czekają atrakcję – pokazy i szkolenia dla dzieci i dorosłych. O czekoladzie będą opowiadać ludzie dla których miłość do tego smakołyku stała się również sposobem na życie.

Słodka Wystawa? Brzmi kusząco i na pewno będzie prawdziwą ucztą dla oka. W Pałacu Kultury zgromadzimy piękne czekoladowe kreację, torty oraz wszystkie słodkie dzieła o zabarwieniu artystycznym. Wystawę będzie można podziwiać przez całe dwa dni trwania festiwalu nie obawiając się, że roztopi się na naszych oczach.

Zapraszamy osoby kochające wyśmienity smak i wspaniałe towarzystwo. Okres świąteczny powinien zbliżać, przełamy tę barierę odrobiną czekolady. ????


 

Szczegóły:

Festiwal Czekolady

Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

7-8 grudnia 2019

godz. 10-18


 

Link do wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/1415479051924057/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda