mobile
REKLAMA

Fotobudka 360 - hit sezonu!

Fotobudka 360 stopni to jedna z najciekawszych atrakcji na rożnego typu przyjęciach. W ostatnich sezonach bije rekordy popularności na weselach, urodzinach, studniówkach. To nie tylko pomysł na kreatywne spędzenie czasu przez gości, ale także doskonały sposób na uwiecznienie cennych wspomnień.

Artykuł sponsorowany
Fotobudka 360 - hit sezonu!

Fotobudka 360 – czy warto ją wynająć?

Foobudka 360 jest to ciekawy pomysł pozwalający na stworzenie wyjątkowych wideo okolicznościowych. Oczywiście towarzysząca temu atmosfera pełna entuzjazmu przekłada się na dobrą zabawę. Dodatkowymi atrakcjami niewątpliwie są wszystkie gadżety dodawane do fotobudki, takie jak: okulary, peruki, kapelusze, dzięki którym można zmienić się nie do poznania i wywołać falę śmiechu wśród znajomych. Warto podkreślić że Fotobudka 360 to nie tylko możliwość zapisywania zdjęć, ale także istnieje możliwość rejestrowania filmów, bumerangów i gifów w dowolnie przybranej pozycji.

Czym kierować się wybierając fotobudkę 360?

Oczywiście najważniejszym parametrem jest jakość wideo i zdjęć. To będzie pamiątka na długie lata dlatego dobrze jest wybrać sprzęt niezawodny o bardzo dobrej rozdzielczości, z którego zdjęcia będą stanowiły cudowną pamiątkę na długie lata nie tylko dla gości, ale także dla samych organizatorów.

Zalety wynajęcia fotobudki 360:

  • możliwość uwiecznienia zabawnych chwil w nietuzinkowy sposób,
  • dobrej jakości fotografie,
  • rozrywka dla gości oraz organizatorów wydarzenia,
  • ciekawa propozycja rozrywki dla gości.

Niewątpliwym atutem wypożyczenia fotobudki jest także liczba akcesoriów, które można wykorzystać podczas wykonywania zdjęć oraz sam właściciel sprzętu, który doradzi w jaki sposób najefektywniej eksploatować fotobudkę oraz dołączone akcesoria, by dały maksymalną radość.

Czym się wyróżnia przyjęcie z fotobudką?

Chcesz mieć niepowtarzalne przyjęcie? Pragniesz, aby pozostało na zawsze w pamięci gości? A może chcesz niebagatelnie uwiecznić ważne chwile? Koniecznie wypożycz fotobudkę 360, która da gwarancję najlepszej zabawy i cudownych wspomnień zapisanych na kadrach zdjęć. To najmodniejsze rozwiązanie ostatnich sezonów, królujące na różnych imprezach. Warto nadmienić, że fotobudka to rozwiązanie, które pozwala na osiągnięcie nietuzinkowych efektów, na przykład filmowych. Zniewalające kadry w pełnym obrocie, z każdej strony 

Fotobudka 360 – prawdziwy hit!

Fotobudka 360 składa się z solidnej, mocnej platformy wykonanej w podwójnym systemie, oświetlenia LED oraz systemu mocowania ramienia z napędem elektrycznym ze sterownikiem Bluetooth. Ponadto posiada piloty do sterowania ramieniem oraz oddzielny pilot do sterowania oświetleniem konturowym LED. 


Fotobudka pozwala na uwolnienie kreatywności, a także przyciągnięcia wzroku pozostałych gości. Dużym atutem jest gotowe wideo do udostępnienia po zakończeniu korzystania z fotobudki 360. Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste i intuicyjne, a zabawa na nim jest doskonałą formą rozrywki dla gości.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda