mobile
REKLAMA

Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności, za prowadzenie pojazdu! - jak to możliwe?

W komendzie na Woli zatrzymano 30-letniego mężczyznę, który został oskarżony o prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, mimo że był już wcześniej prawomocnie skazany za to samo przestępstwo, oraz złamanie sądowego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Dodatkowo okazało się, że był poszukiwany przez inną jednostkę Policji

Amelia Włodarczyk
Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności, za prowadzenie pojazdu! - jak to możliwe?

Zdarzenie miało miejsce późnym wieczorem, kiedy to policjanci otrzymali informację o zderzeniu pojazdów. Na miejscu zdarzenia zauważyli, że jeden z kierujących próbuje uciec. Natychmiast rozpoczęli pościg, który zakończył się sukcesem, gdy mężczyzna został zatrzymany kilka minut później.

W wyniku przeprowadzonego badania alkomatem stwierdzono, że miał on ponad dwa promile alkoholu we krwi, co stanowiło przekroczenie dopuszczalnej granicy. Dodatkowo ujawniono, że złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który wcześniej nałożono na niego przez sąd.

Teraz podejrzanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności za te przestępstwa. Policjanci ze stołecznego wydziału ruchu drogowego zgromadzili materiał dowodowy, który posłuży do przeprowadzenia śledztwa i rozprawy sądowej w tej sprawie.

fot: skręćwprawo.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda