mobile
REKLAMA

"Grudzień '81". Koncert pieśni bardów "Solidarności"

W imieniu Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy, Stowarzyszenia WEST, Natolińskiego Ośrodka Kultury, zespołu wokalno-aktorskiego "Sonanto" i wszystkich patronów medialnych, z "Informatorem Stolicy" na czele, pragniemy zaprosić Państwa na "Grudzień' 81 - koncert na 40-lecie wprowadzenia Stanu Wojennego w Polsce".

Informacja prasowa
"Grudzień '81". Koncert pieśni bardów "Solidarności"

Wydarzenie odbędzie się dokładnie w wigilię 40. rocznicy wprowadzenia Stanu Wojennego - 12 grudnia 2021 r. w Natolińskim Ośrodku Kultury, początek o godz. 18:00.

Wstęp wolny choć liczba miejsc ograniczona - wejściówki  będą od środy do pobrania po wypełnieniu oświadczenia dot. szczepienia COVID-19 w Natolińskim Ośrodku Kultury (ul. Na Uboczu 3), rezerwacje można nadsyłać także na biuro@stowarzyszeniewest.pl.

Zespół "Sonanto" wystąpi w najszerszym składzie wokalistów i instrumentalistów, przypominając publiczności pieśni najważniejszych bardów "Solidarności" - Jacka Kaczmarskiego, Przemysława Gintrowskiego, Macieja Pietrzyka czy Jana Pietrzaka. Koncert będzie muzyczną opowieścią o "Solidarności" - jej początkach, codziennym opozycyjnym życiu, dramacie Stanu Wojennego oraz ostatecznym zwycięstwie w walce z reżimem. W programie koncertu zatem wiele pieśni, które po latach same stały się symbolami „Solidarności” i tego okresu historii Polski.

Z uwagi na konieczność dokumentowania zaangażowania medialnego na potrzeby tego projektu - będziemy zobowiązani za potwierdzenie odbioru wiadomości z załącznikami oraz linki do publikacji dot. koncertu.

Link do premiery koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=_QRsdJ4jcXc (będzie aktywny od 6 rano 13 grudnia).

Fot. mat. pras.
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda