mobile
REKLAMA

Hanka Rybka zaprasza na Targówek

Urząd dzielnicy Targówek zaprasza na koncert kolęd i pastorałek oraz wspólne kolędowanie z Hanką Rybką i góralami: 12 stycznia, sala konferencyjna Urzędu Dzielnicy Targówek, godzina 18:00

Informacja prasowa
Hanka Rybka zaprasza na Targówek

W programie koncertu znajdą się polskie kolędy, pastorałki i ludowe pieśni bożonarodzeniowe oraz wspólne śpiewanie kolęd z góralami.

Hanka Rybka – wokalistka dla której muzyka była i jest naturalnym dopełnieniem codziennego życia. Jak sama przyznaje, śpiewa od zawsze. Już jako młoda dziewczyna wielokrotnie uczestniczyła w koncertach kapel i zespołów ludowych. Po ukończeniu studiów współpracowała ze znakomitymi artystami scen polskich. Jej możliwości wokalne sprawiły, że od wielu lat istnieje w świecie muzyki improwizowanej, jazzie - będąc zapraszaną przez znakomitych muzyków i odwiedzając sceny Europy i Ameryki. W 2017 roku Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego przyznało artystce okolicznościową nagrodę za wieloletnią działalność na niwie kultury i promowania Podhala.

  • Hanka Rybka – śpiew
  • Dawid Czernik – skrzypce
  • Tadeusz Stasik – wiolonczela
  • Paweł Trebunia-Tutka – skrzypce, altówka
  • Robert Czech – kontrabas
  • oraz kwartet smyczkowy

Aby otrzymać bezpłatne zaproszenie, wyślij e-maila na adres: targowek.bilety@um.warszawa.pl do 8 stycznia 2024 r. zgodnie z regulaminem. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie 2 zaproszenia (1 zaproszenie ważne dla 1 osoby).

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda