mobile
REKLAMA

Imprezowy rozkład jazdy w Hulakula

Sezon letni w kultowej Hulakula na ul. Jagiellońskiej 82B trwa w najlepsze! Zumba na świeżym powietrzu, leżaki, muzyka na żywo i wakacyjne drinki to tylko niektóre z atrakcji przewidzianych dla gości warszawskiego centrum rozrywki.

Redakcja
Imprezowy rozkład jazdy w Hulakula

Pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Warszawskie centrum rozrywki Hulakula przygotowało ciekawe propozycje imprezowe, które pozwolą poczuć wakacyjny klimat. Szczegóły poniżej!

 

Poniedziałki z DJ Wiką

Najstarsza dj-ka w Polsce i legenda rodzimej sceny klubowej ponownie zagościła przy konsoli w Hulakula. Międzypokoleniowe imprezy przy dźwiękach przebojów wszech czasów w aranżacji DJ Wiki odbywają się w każdy poniedziałek od 16:00. Impreza jest biletowana, a za wstęp należy zapłacić 10 zł.

 

Zumba pod chmurką

Wtorek oznacza tylko jedno: niezwykłą eksplozję pozytywnej energii na bezpłatnych zajęciach zumby z Oktawianem Zagórskim. Wakacyjna edycja, czyli summer class, będzie odbywała się w letniej strefie Hulakula w każdy wtorek od 20:00. Będzie moc!

 

Piątkowy chill w ogródku

W każdy piątek Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zaprasza do swojego ogródka na chillout na leżakach. Gwiazdą wieczoru będą orzeźwiające koktajle na bazie toniku, a odpoczynek umilą sety jednego z dj-ów rezydentów. Na wszystkich gości na barze będą czekały drinki w promocyjnych cenach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Soboty w rytmie disco polo

W sobotę 11 lipca Hulakula rozpoczęła cykl imprez dla wszystkich miłośników muzyki tanecznej i disco polo. W miniony weekend na letniej scenie muzycznej zaprezentował się zespół Kwestia 07, twórca hitów tj. Toksyna i Lato. Warszawskie centrum rozrywki zapowiedziało już kolejne wydarzenia. 18 lipca (sobota) w Hulakula wystąpił Ronnie Ferrari, a w ostatnią sobotę miesiąca odbędą się 5. urodziny znanego zespołu Łobuzy. Liczba biletów na koncerty jest ograniczona. Zakupu można dokonać przez stronę internetową hulakula.com.pl.


  

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda