mobile

Kiedy otwarcie tunelu pod Ursynowem? Bukmacherzy przewidują termin oddania inwestycji do użytku

Kiedy pojedziemy tunelem pod Ursynowem? To pytanie kierowcy zadają sobie od miesięcy. A drogowcy mówią: jeszcze tej jesieni. Termin oddania do użytku tej niezwykle istotnej drogowej inwestycji pozostaje jednak niewiadomą. Szanse na to, kiedy tunelem będzie można przejechać, ocenili eksperci STS – największej firmy bukmacherskiej w Polsce.

Informacja prasowa
Kiedy otwarcie tunelu pod Ursynowem? Bukmacherzy przewidują termin oddania inwestycji do użytku

Termin ukończenia POW był już kilkukrotnie przesuwany, a w przypadku tunelu pod Ursynowem, wydłużono czas na ukończenie robót do końca marca 2021 roku. Potem inwestor deklarował, że uda się to w drugim kwartale 2021 roku, czego też nie udało się dotrzymać. „Kierowcy pojadą tunelem Południowej Obwodnicy Warszawy jeszcze tej jesieni” – zapewniają teraz drogowcy. Jak szanse na takie rozwiązanie oceniają bukmacherzy STS?

Według nich najmniej prawdopodobnym scenariuszem jest otwarcie tunelu jeszcze we wrześniu. Kurs na takie zdarzenie wynosi 5.62 co oznacza, że za każde postawione 100 zł można wygrać aż 494 zł (po odliczeniu 12 proc. podatku od gier). Z kolei bardziej prawdopodobne jest otwarcie do końca października (kurs 2.38), a bardziej realny scenariusz zakłada otwarcie do końca listopada. Obrazuje je kurs 1.90, gdzie każde postawione 100 zł oznacza 167 zł wygranej.

Najbardziej prawdopodobna opcja to – według STS – otwarcie tunelu po listopadzie. Kurs na takie zdarzenie wynosi 1,.80.

Fot. Emptywords, CC BY-SA 4.0, Wikipedia

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda