mobile
REKLAMA

Kieszonkowcy okradali w jednym z klubów muzycznych

Kryminalni ze Śródmieścia zatrzymali czterech obywateli Gruzji podejrzanych o kradzież telefonu i pieniędzy. Do przestępstwa doszło w jednym z klubów muzycznych. Sprawcy wykorzystali nieuwagę pokrzywdzonej podczas tańca. Na wniosek prokuratury sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.

Informacja prasowa
Kieszonkowcy okradali w jednym z klubów muzycznych

W ramach zaplanowanych działań wymierzonych w sprawców zuchwałych kradzieży kieszonkowych w klubach muzycznych policjanci ze śródmiejskiego wydziału operacyjno-rozpoznawczego podjęli obserwację jednego z takich miejsc.

Po kilkunastu minutach kryminalni wytypowali cztery osoby, które podczas tańca otoczyły swoją ofiarę, oddzielając ją skutecznie od innych osób, które mogłyby zauważyć moment przestępstwa. Pomimo tego policjanci zauważyli w pewnej chwili jak jeden z mężczyzn dotyka kieszeni spodni kobiety, po czym wyjmuje pokrzywdzonej z torebki telefon oraz pieniądze.  

Reakcja w tej sytuacji mogła być tylko jedna. Policjanci błyskawicznie zatrzymali mężczyzn odzyskując zarówno telefon, jak i wyjęte z torebki 70 złotych. Obywatele Gruzji usłyszeli zarzuty kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu za co kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście sąd zdecydował już o tymczasowym aresztowaniu mężczyzn na 3 miesiące.

fot.Policja

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda