mobile
REKLAMA

"Kobra" zatrzymała pasera

Policjanci z grupy samochodowej „Kobra” we współpracy z funkcjonariuszami Straży Granicznej z placówki w Terespolu w garażu 36-latka zabezpieczyli liczne podzespoły i części samochodowe. Dwa moduły elektroniczne od audi oraz silnik i skrzynia biegów od mercedesów okazały się jako pochodzące z aut kradzionych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał 4 zarzuty paserstwa.

Informacja prasowa
"Kobra" zatrzymała pasera

Funkcjonariusze natychmiast poszerzyli swoją wiedzę, dokonali niezbędnych sprawdzeń i na tej podstawie zaplanowali dalsze działania. We współpracy ze strażnikami granicznymi z placówki w Terespolu, którzy posiadają specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje z zakresu badań mechanoskopijnych i oznaczeń identyfikacyjnych pojazdów podjęli kontrolę garażu należącego do 36-latka. Tam znaleźli 11 silników, 8 skrzyń biegów i 10 modułów elektronicznych. Spośród tych części specjaliści ze Straży Granicznej od razu wskazali te pochodzące z kradzionych samochodów. Były to dwa moduły elektroniczne od audi oraz silnik i skrzynia biegów od mercedesów. 36-letni mężczyzna został zatrzymany.

Śledczy z  Wydziału do walki z Przestępczością Samochodową na podstawie zgromadzonych dowodów, na tę chwilę przedstawili 36-latkowi cztery zarzuty paserstwa.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warzawa Praga-Południe.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

Kryminalne

więcej z działu Kryminalne

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

Biznes

więcej z działu Biznes

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda